نیویورک آغاز می شود مقابله backlogged نرخ بیکاری پس از سیستم وصله پینه کردن

آن را در زمان راه اندازی مجدد — و وصله پینه کردن!

دولت و وزارت کار در نهایت شروع به مقابله با آن عظیم تعداد 200,000 مزایای برنامه جمعه به عنوان آن نونما وب سایت و سیستم های تماس آنلاین رفت و پس از آن پاشیده تحت یک موج coronavirus مربوط به برنامه های کاربردی.

“ما انجام داده ایم حدود 6000 تماس تا کنون در این صبح و این سیستم جدید است و در حال اجرا” top انتقاد از رژیم صهیونیستی است. Cuomo, ملیسا DeRosa خبرنگاران در فرمانداری جلسه توجیهی روزانه در آلبانی.

وزارت کار خود را تعطیل آنلاین نرم افزار پورتال پنج شنبه به نصب نونما و “کارآمد” نرم افزار و سیستم های که باز برای کسب و کار جمعه در 7:30 A. M.

آن را باز خواهد شد تا 10 P. M. عنوان دولت تلاش می کند برای روشن شدن این پرونده از 200,000 انتظار بیکاری براده.

از مارس 9 دولت پردازش 600,000 ادعا می کند.

له از موارد به دنبال ماندن در خانه و اقتصادی shutdown سفارشات صادر شده توسط دولت و مقامات محلی به عنوان آنها مبارزه برای جلوگیری از coronavirus.

فراتر از همکاری با گوگل برای وصله پینه کردن سایت وزارت کار در آورده 600 اضافی کارکنان برای کمک به روند برنامه های کاربردی — بیش از دو برابر اصل کارکنان از 400.

DeRosa گفت: فن آوری های غول پیکر نمی خواهد که دسترسی به متقاضیان’ اطلاعات شخصی اما ارائه یک برچسب قیمت در معامله.

در سراسر کشور بیش از 17 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست ظرف سه هفته گذشته و بیش از 6.6 میلیون ظ بیکاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>