آلبانی, n. y. — نیویورک سناتور نقل مکان کرد و به تقویت دولت کمربند قوانین شنبه و تصویب یک لایحه که نیاز به عقب بالغ مسافران به دست و پنجه نرم کردن.

قانون تصویب شده توسط دولت در مجلس سنا و مجلس در حال حاضر حرکت به لیبریا اندرو کومو.

قانون فعلی نیاز به صندلی جلو بالغ مسافران به buckled اما این قانون خواهد نیروی بزرگسالان حد مرگ مسافران به استفاده از کمربند ایمنی بیش از حد — یک حرکت هواداران می گویند را نجات و کاهش خطر مطرح شده به buckled-در صندلی جلو سواران.

“این واقعیت ساده است که شما نه هر گونه امن تر در صندلی عقب. بنابراین ما باید به این پیام با صدای بلند و روشن با عبور از این قانون گفت: دولت از سوی دیگر ، دیوید Carlucci در کف اتاق جمعه.

Carlucci یک دموکرات که منطقه شامل راکلند گفت: نیویورک در سال 1980 شد دولت برای اولین بار در کشور به نیاز مردم در صندلی جلو به پوشیدن کمربند ایمنی. اما از آن زمان به بعد ده ها تن از کشورهای دیگر را تصویب کرده اند چوکیی عقب, کمربند, قوانین, او گفت:.

“بیایید نمی شود آخرین دولت” گفت: Carlucci یک حامی از اندازه گیری.

حمایت قانونگذاران نیز می گویند افرادی که پوشیدن کمربند ایمنی در صندلی عقب قرار داده و مقابل صندلی مسافران در خطر است.

ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت گزارش می دهد که حدود نیمی از 37,133 مردم کشته در تصادف در سال 2017 نمی شد با پوشیدن کمربند ایمنی. با توجه به دولت برآورد 14,955 زندگی نجات داده شده توسط کمربند ایمنی در همان سال.

صندلی عقب کمربند اندازه گیری شده است متوقف در دولت کاپیتول. این اقدام شکست خورده است و چندین بار به تصویب هر دو مجلس.

دولت ایالت جن Metzger یک دموکرات که منطقه را پوشش می دهد Sullivan County, به یاد می آورد که تشکیل دهنده است که می آموزد ایمنی راننده به ارمغان آورد به این موضوع توجه او سال گذشته است. این لایحه گفت: صرفه جویی خواهد شد هزاران نفر از زندگی است.

“این تکان دهنده است. این در واقع واقعا تکان دهنده به من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im