آلبانی — نیویورک اضافی $700 میلیون به اضافه کردن به خزانه دولت با تشکر از بالاتر از حد انتظار وال استریت پرداخت پاداش که در آخرین سال دولت, مقامات گفت.

اما بودجه مقامات به طور همزمان اشاره فعلی ریسک در بازار — به کروناویروس ترساندن و پتانسیل تغییر در فدرال رزرو نرخ بهره — به عنوان دلیلی برای احتیاط.

“متعدد وجود دارد و افزايش خطرات به چشم انداز اقتصادی برای دولت ملی و اقتصاد” بودجه دولت مدیر رابرت Mujica و سنا دولت و مجلس بودجه نوشت: مقامات در وزارت امور خارجه درآمد گزارش روز شنبه.

“عدم اطمینان اطراف گسترش و تاثیر Coronavirus است بسیار قابل توجهی خطر حرکت نزولی اقتصادی و درآمد پیش بینی, آن را به عنوان به طور مستقیم اثرات بازارهای مالی جهانی زنجیره تامین و تجارت است و می تواند به شدت مهار جهانی و داخلی رشد” آنها اضافه شده است.

نیویورک اولین مورد مثبت از coronavirus کشف شد یکشنبه.

اما ناظران مالی مانند دیو Friedfel از شهروندان بودجه کمیسیون اصرار دولت باید ورزش احتیاط در نور وال استریت عدم قطعیت — داو کاهش یافته است به طور قابل توجهی در هفته گذشته — و بالقوه از رکود است.

“این نباید تازه پول برای خرج کردن آنها باید این پول را به این روز بارانی ذخایر و یا استفاده از آن برای پرداخت مدیکید تعویق برای پاک کردن که مسئولیت از دولت, کتاب,” او گفت: از 4 میلیارد دلار مدیکید شکاف دولت متهم شده است با پر کردن توسط در تاریخ 1 آوریل سال 2020 بودجه دولت مهلت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im