یک Westchester County مرد تایید شده است به توان و حذف coronavirus – و او نفر دوم در ایالت نیویورک به بیماری رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: — به عنوان دو یهودی خصوصی مدارس درهای خود را بسته اند با توجه به شیوع.

بیمار تا به حال هیچ ارتباط مستقیم با هر گونه شناخته شده کشور در مرکز رمان ویروس, او گفت:, LI, اخبار رادیو و اضافه کرد که این مرد در بیمارستان بستری, مجله, اخبار, گزارش شده است.

“بررسی اولیه خود مسافرت نمی کند و نشان می دهد هر گونه اتصال مستقیم به چین و یا هر یک از کشورها در لیست سازمان دیده بان” او گفت:.

بیمار دارای یک “زمینه ای تنفسی بیماری” کومو گفت: بدون ارائه جزئیات بیشتر در مورد که در آن است در بیمارستان بستری و یا جایی که او زندگی می کند.

در ضمن مدرن ارتدوکس Salanter Akiba ریوردیل آکادمی در ریوردیل بسته با توجه به نامه ارسال شده به پدر و مادر و استادان به دست آمده توسط پست.

این Westchester روز مدرسه در ممرنکک در وستچستر نیز بسته شده و با توجه به CNBC. این Westchester روز مدرسه نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

Salanter Akiba ریوردیل آکادمی شناخته شده به عنوان SAR آکادمی بسته درهای خود را روز شنبه به دلیل “مورد مشکوک به کروناویروس در جامعه” با توجه به نامه ارسال شده به پدر و مادر و استادان به دست آمده توسط پست.

“ما در حال نوشتن به اطلاع شما است که وجود دارد مورد مشکوک به کروناویروس در جامعه ما” می خواند این نامه است.

“ما در ارتباط با شهر نیویورک وزارت بهداشت و پیروی از دستورالعمل های خود را” آن را می گوید و اضافه کرد که بسته است برای “اقدامات احتیاطی.”

“در این زمان مهم است که به آرام باقی می ماند و لطفا ادامه پس از اقدامات پیشگیرانه ذکر شده در زیر” می افزاید: همراه با یک لیست از عفونت-پیشگیری از شستن دست و تکنیک های.

شرکت آموزشی آکادمی بهتر شناخته شده به عنوان SAR آکادمی در 655 W. 254th سنت است ثبت نام از حدود 1400 دانش آموزان است.

شهردار de Blasio گفت: در بیانیه ای در مورد Westchester مورد که “بیمار همچنان در بیمارستان بستری است و در بیماری جدی است.

“شهر و دولت بیماری کارآگاهان در حال همکاری نزدیک برای شناسایی تماس نزدیک و مناسب گام های بعدی. آزمون انجام شده توسط شهر نیویورک بهداشت عمومی آزمایشگاه ما برای اولین بار بعد از تست.

“با این نتایج را تایید کرد در عرض چند ساعت ما بلافاصله قادر به برداشتن گام های بعدی برای جلوگیری از گسترش این ویروس,” او اضافه شده است. “ما گفت: از ابتدا که این احتمال وجود دارد ما را ببینید بیشتر موارد مثبت Coronavirus. ما در حال همکاری نزدیک با دولت ما و شرکای فدرال برای اطمینان از ما گرفتن بالاترین احتیاطی برای حفظ نیویورکی امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی