نیویورک و کنتیکت می خواهید جزئیات در زوم را به شیوه های حفظ حریم خصوصی

حداقل دو ایالت آمریکا وکلای باید به دنبال اطلاعات از زوم تصویری ارتباطات زیر گزارش های متعدد که در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت از ویدئو کنفرانس نرم افزار.

زوم محبوبیت تا رسید به عنوان کارکنان در کسب و کار و مدارس و میلیون ها نفر از سازمان های دیگر در سراسر جهان کار از خانه با توجه به مستندات تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus.

“ما نگران زوم-بمب گذاری حوادث و به دنبال اطلاعات بیشتر از این شرکت در مورد حفظ حریم خصوصی و اقدامات امنیتی در هماهنگی با دولت دیگر وکلای طور کلی” کنتیکت دادستان کل ویلیام تانگ گفت.

دفتر تحقیقات فدرال را در بوستون دفتر روز دوشنبه هشدار داد زوم کاربران به جلسات در سایت و یا به اشتراک گذاری لینک های گسترده پس از آن با دریافت دو گزارش از افراد ناشناس حمله به مدرسه جلسات یک پدیده شناخته شده به عنوان “zoombombing.”

ایالت نیویورک AG Letitia جیمز با ارسال نامه ای به زوم با تعدادی از سوالات را به اطمینان حاصل شود این شرکت با در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی کاربران و امنیت, سخنگوی گفت.

“ما درک توسعه ما را دریافت کرده اند در مورد این مسائل از مقامات منتخب و نگاه به جلو به درگیر شدن با آنها” زوم سخنگوی بیان شد که تصمیم گیری که اولین گزارش در مورد حرکت می کند.

این شرکت بلافاصله پاسخ به خبر درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im