نیویورک coronavirus تلفات مانت در بدترین حالت بعد از بحران هنوز

نیویورک coronavirus تلفات رسید به 3,565 شنبه افزایش سرسام آور 630 در 24 ساعت گذشته که “بدترین و در عین حال” با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که هشدار داد که دولت حتی ضربه زدن به apex موارد.

“با شماره های ما هنوز در راس” کومو گفت: در یک صبح جلسه توجیهی به عنوان او اعلام کرد که دولت چین را “تسهیل” تحویل 1000 بشدت مورد نیاز هواکش به نیویورک و بعد از آن در روز.

“ما هنوز آماده نیست برای apex یا نه. ما هنوز آماده نیست برای نقطه بالا ما هنوز در حال کار بر روی ظرفیت سیستم بیشتر از زمان ما باید برای بهبود ظرفیت سیستم بهتر” اضافه شده کومو.

کومو گفت: apex موارد در دولت است که انتظار می رود ظرف چهار تا هشت روز.

تعداد کل افراد آلوده در کشور افزایش یافت جدید با کیفیت بالا از 10,841 به 113,704.

شهر نیویورک هنوز هم دارای بیشترین تعداد از موارد تا کنون با 63,306 اعداد در لانگ آیلند در ادامه به سنبله.

اپل بزرگ است را به 65 درصد از دولت موارد از 75 درصد به جزیره موارد افزایش یافته است. “تغییر غیر قابل انکار است” فرماندار گفت.

در ناسائو در حال حاضر وجود دارد 13,346 موارد تا 1,322 و در سوففلک وجود دارد 11,370 افزایش 1,216, کومو گفت. لانگ آیلند در حال حاضر 22 درصد از ایالت موارد از 16 درصد در مارس 25.

وجود دارد 15,905 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری است. کومو گفت: دو سوم از بیماران بستری و مرخص شده و تعداد کل بستری شدن در بیمارستان آغشته دیروز.

ونتیلاتور کمک های مالی از پایه های ایجاد شده توسط میلیاردر Alibaba بنیانگذاران جک Tsai و Jack Ma. دولت چین پا به پرواز کمک مالی به JFK فرماندار گفت.

“این یک معامله بزرگ است و آن را به تفاوت قابل توجهی برای ما” کومو گفت. زودتر او گفت: دولت تا به حال فقط 500 یدکی هواکش برای استقرار میان بیمارستان.

هانس Pennink

دوم حمل و نقل از 140 هواکش رفتن به نیویورک از اورگان برای کمک به نبرد coronavirus در اینجا فرماندار گفت: در جلسه توجیهی روزانه. به نام او اهدا “فقط حیرت انگیز و غیر منتظره.”

“من می خواهم برای تشکر از رژیم صهیونیستی است. قهوه ای و همه مردم را در ایالت اورگان برای خود کردار” کومو گفت. “ما آن دو برابر شده چرا که ما که هستیم و آنچه ما باور داریم.”

در مجموع 85,000 مراقبت های بهداشتی کارگران باید پاسخ تماس به داوطلب کمک در نیویورک گفت: از جمله 22,000 از خارج از دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>