نیویورک می توانید ببینید $7B سوراخ در دولت پیش بینی درآمد: حسابرسی

آلبانی — coronavirus همه گیر می تواند ضربه 7 میلیارد دلار در نیویورک انتظار می رود درآمدهای مالیاتی دولت, حسابرسی تام DiNapoli شنبه هشدار داد.

DiNapoli تخمین زده است که وجود دارد خواهد بود بین 4 میلیارد دلار و 7 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته با توجه به بدتر شدن اقتصاد و بالقوه برای رکود اقتصادی در سال مالی آینده.

مالیات-درآمد طرح محاسبه شده در ژانویه $بود 87.9 میلیارد اما DiNapoli گفت که با توجه به سهام بازار را نوسانات و تدبیر و حتی 7 میلیارد دلار زیان برآورد می شود بالاتر است.

او گفت: محدودیت های جدید در چنین چیزهایی به عنوان کسب و کار به کمک مداوم اقتصادی nosedive.

دولت بودجه کارگردان رابرت موخیکا گفت: او می خواهد به انجام یک “انعطاف پذیر” بودجه اجازه می دهد برای تجدید نظر بعد از آن در سال.

“شما باید برای انجام یک بودجه است که انعطاف پذیری” موخیکا به خبرنگاران گفت: در آلبانی در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“ما نیاز به یک بودجه ای که در محل است که به ما می دهد توانایی برای نگه داشتن پرداخت بازگشت,” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. کومو اذعان کرد “در حال حاضر ما درآمد طرح بسیار بد است.”

اپل بزرگ برآورد یک 3.2 میلیارد دلار افت خود را در اکتبر.

در همین حال قانونگذاران ایالتی در حال بسته بندی برای بازگشت به آلبانی در روز چهارشنبه پس از آخرین دقیقه لغو جلسه قانونی دوشنبه.

دو قانونگذاران آزمایش مثبت برای این ویروس بیش از آخر هفته باعث بسته شدن امور خارجه کنگره ، اکثر قانونی کارکنان گفته شده به کار از خانه.

اما کمتر عامل تحت یک زمان بحران با توجه به دولت آوریل 1 بودجه مهلت.

مالی ناظران از جمله شهروندان بودجه کمیسیون اروپا هشدار داد کومو و قانونگذاران که مشتاق به تصویب اولیه بودجه دولت است که آنها باید خجالتی و دور از افزایش مالیات و هیچ کس همه بحث سیاست اقلام است.

“در آن معنا ندارد به باتلاق بودجه سند با زاید همه چیز در حال حاضر” گفت: CBC بالا محقق دیوید Friedfel.

او گفت: قانونگذاران باید صبر کنید یک هفته قبل از جامد یک سند برای سال مالی آینده.

“وجود دارد یک مزیت به انتظار یک هفته دیگر و یا فقط برای به دست آوردن یک حس بهتر از آنچه تاثیر خواهد بود و همچنین برای به دست آوردن یک حس بهتر از آنچه فدرال بسته خواهد بود,” او اضافه شده به نیویورک انتظار فدرال امداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>