نیویورک سازمان حفاظت محیط زیست با ضربه $264 میلیون دلار کاهش بودجه با توجه به COVID-19

شهر وزارت آموزش و پرورش اخذ شده است clubbed با $264 میلیون دلار کاهش بودجه با توجه به کروناویروس بحران, مقامات اعلام کرد.

شگفت انگیز بودجه بریده بریده — که تاثیر برنامه ها اعم از آموزش و پرورش در اوایل به تربیت معلم — بخشی از بزرگتر 1.3 میلیارد دلار صرف کاهش سراسر کشت و بسته شهر سازمان.

این کاهش شامل 100 میلیون دلار در نمایشگاه دانشجویی بودجه یک فرمول است که تعیین می کند چقدر فردی در مدارس, دریافت بر اساس عواملی مانند فقر و غیر فعال دانشجویی جمعیت.

به ریش یکی دیگر از $43 میلیون دلار در هزینه های شهر را به تاخیر می اندازد استقرار 3-k برنامه ها در چهار شهر بودند که قرار است به آنها در سال آینده.

تضعیف خزانه را نیز نجات $67 میلیون معلم در توسعه هزینه خواهد شد که “از بین بردن افزونگی” و افزایش بهره وری به گفته یک سخنگوی.

Coronavirus له نیز آمار چند عناصر کلیدی شهردار, بیل د Blasio سهام و تعالی ابتکار از جمله مدرسه تابستانی و برنامه های آموزشی طرح. آن کاهش خواهد مجموع 49 میلیون دلار, با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست.

در حالی که مقامات گفت: کاهش اجتناب ناپذیر هستند داده فزاینده coronavirus هزینه های عمومی مدافع Jumaane ویلیامز تلف زمان کمی در پاره این طرح روز سه شنبه.

او به نام کاهش به شهرستان در تابستان اشتغال جوانان برنامه “عمیقا ناامید کننده” و گفت: حفظ و نگهداری آن بود “حتی حیاتی تر در حال حاضر” با توجه به تیره و تار اقتصادی سرانجام برای این شهرستان در آینده نزدیک است.

“در طول این بحران بی سابقه این شهر مواجه است باور نکردنی مالی سختی را باید انتخاب های دشوار” گفت: سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی میراندا Barbot. “هر چند کاهش لازم است شهردار و صدراعظم متمرکز بر کاهش تاثیر مدارس و فرصت های آموزشی برای دانش آموزان است. مدرسه ما جوامع رفته بالا و فراتر از آن را از راه دور یادگیری برای زندگی در این کشور بزرگترین منطقه مدرسه و ما قصد داریم برای حمایت از آنها به عنوان بهترین ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>