نیویورک دادستان کل Letitia جیمز در روز یکشنبه کاهش یافته و به یک چالش دادگاه به $26 میلیارد با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile در حال اجراست.

جیمز بود که در میان 13 وکلای عمومی که مخالف مگا ازدواج بین سوم و چهارم-بزرگترین ما حامل های بی سیم این ادعا که آن را تا قیمت مصرف کننده.

اما یک قاضی فدرال در منهتن هفته گذشته به شرکت های متهور به حرکت رو به جلو با معامله است.

برخی از دولت های دیگر تنظیم کننده از جمله کالیفرنیا کانتیکات و ماساچوست هنوز در حال بررسی گزینه های خود را با توجه به گزارش.

رگولاتور’ طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از ادغام است یکی از آخرین موانع عمده به معامله است که T-Mobile استدلال را بهبود توانایی خود را برای رقابت در برابر رقبای Verizon و AT&T. وزارت دادگستری ایالات متحده و کمیسیون ارتباطات فدرال هر دو تایید شده ادغام سال گذشته است.

James’ واژگونی است که در تضاد کامل با او مبارزه کلمات در هفته گذشته در واکنش به حکم دادگاه.

“از شروع این ادغام شده است در مورد عظیم سود شرکت بیش از همه چیز و با وجود این شرکت ادعاهای دروغین این معامله را به مخاطره می اندازد بی سیم مشترکین که در آن لطمه می زند بیشتر: کیف پول خود را,” او در بیانیه ای گفت.

تن او شد خاموش در یکشنبه زمانی که او اعلام کرد نیویورک جدید را در مقابله.

“پس از تجزیه و تحلیل کامل نیویورک تصمیم گرفته است به جلو حرکت کند و با یک تجدید نظر در این مورد. ما احساس خشنودی است که این فرایند را به همراه داشت تعهدات از T-Mobile برای ایجاد شغل در روچستر و تعامل قوی ملی تنوع طرح ها متصل شود که جوامع ما با شغل خوب و فن آوری” جیمز در بیانیه ای گفت.

این ادغام می تواند به عنوان اوایل به عنوان در تاریخ 1 آوریل شرکت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de