نیویورک بیمارستان ها در حال حاضر مورد نیاز اجازه می دهد تا همکاران در بخش زنان و زایمان

ایالت نیویورک دستور داد تمام بیمارستان ها اجازه می دهد تا همکاران در تحویل اتاق پنج شنبه, ملاقات با دور زدن قوانین تصویب شده توسط برخی از بیمارستان های خصوصی که مجبور به رفتن به بخش زنان و زایمان به تنهایی.

در هیچ بیمارستانی در نیویورک خواهد یک زن مجبور می شود به تنهایی زمانی که او به هنگام تولد” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو توییتی شنبه بعد از ظهر. “نه در حال حاضر.”

گفت: طی جلسه توجیهی روزانه که کومو خواهد صدور یک فرمان اجرایی الزامی است که بیمارستان ها اجازه می دهد تا همکاران در تحویل اتاق بعد شنبه.

نیویورک-پروتستان بیمارستان ها و کوه سینا نظام سلامت در هفته گذشته ممنوع همکاران از مادرهای دیگر از همراهی آنها را به تحویل اتاق به عنوان بخشی از بیمارستان شبکه’ تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus. زنان در نیروی کار نیز نیاز به یک آزمون برای این بیماری و پوشیدن یک ماسک صورت در طول کار و تحویل.

این تصمیم پس از دولت وزارت بهداشت در مارس 18 توصیه بيمارستان به تعلیق تمام بازدید کنندگان “به جز زمانی که از نظر پزشکی لازم است.” بخش روشن است که مشاوره را شامل نمی شود زنان و زایمان بخش یا بخش اطفال در 21 مارس حاکی از این است که آن مورد نیاز بیمارستان ها “اجازه می دهد تا یک فرد پشتیبانی در کار و تحویل تنظیمات اگر بیمار بخواهد و دو تعیین شده حمایت از فرد در کودکان تنظیمات ارائه شده است که تنها یک فرد است که در حال حاضر در یک زمان.”

کوه سینا هشت بیمارستان در شهرستان و در لانگ آیلند. نیویورک-پروتستان 13 مکان در شهر و شهرستان Westchester.

NYU Langone سلامت Northwell بهداشت و شهر بهداشت و درمان و بیمارستان پارسیان اتخاذ سیاست با استثنا که اجازه بازدید کنندگان برای زنان در نیروی کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im