نیویورک بیمارستان تنها کسری از فدرال coronavirus بودجه

سخت ضربه نیویورک گرفتن شفت در دولت فدرال دور اول coronavirus بودجه امداد برای پزشکان و بیمارستان ها یک مطالعه جدید نشان داد — فقط به عنوان قانونگذاران محلی می ترسید.

پرداخت به امکانات پزشکی در دولت است که از عهده فشار از COVID-19 همه گیر به مقدار کمتر از 12000 دلار در هر بیمار به عنوان اولین tranche از 30 میلیارد دلار در کمک های توزیع شده است یک قیصر سلامت, اخبار و تحلیل نشان داد که جمعه است.

اما متحده که در آن بیماری باقی می ماند نادر اخذ خواهد شد خیلی بیشتر: بیش از 300.000 دلار در هر گزارش COVID-19 مورد در مونتانا, مینه سوتا و نبراسکا و عظیم $470,563 هر بیمار در غرب ویرجینیا.

“نیویورک بیمارستان در حال گرفتن سخت تر با coronavirus از هر نقطه در کشور است و باید اولویت” Rep. تام Suozzi (D-Nassau) گفت: پست این هفته. “ما در کانون این بیماری همه گیر.”

نیوجرسی ارائه دهندگان خدمات را دریافت کنید بیش از $18,000 برای هر یک از آن coronavirus موارد در حالی که کانکتیکات به اشتراک گذاری خواهد بود نزدیک به $39,000.

نقدی است که جریان از 150 میلیارد دلار در اورژانس کمک های مالی خود را کنار بگذارند توسط کنگره در آن 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک برای کمک به ارائه دهندگان خدمات پزشکی خرید محافظ دنده مانند ماسک و لباس.

اما فدرال بهداشت و خدمات انسانی بخش با استفاده از one-size-fits-all فرمول به دست این برنامه برای اولین بار 30 میلیارد دلار از دادن پول بر اساس ارائه دهندگان 2018 پرداخت از مدیکر — نه در خود coronavirus caseloads.

بودجه فرمول “ما اجازه ایجاد اولیه پرداخت به ارائه دهندگان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” یک HHS سخنگوی گفت.

دسته بعدی از پرداخت “را به تمرکز بر روی ارائه دهندگان خدمات در مناطق به خصوص نهفته COVID-19 شیوع” آژانس وعده داده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de