آلبانی — دولت نمایندگان مجلس با تصویب یک لایحه در اواخر شنبه شب با حمایت رژیم صهیونیستی است. کومو که به دولت و وزارت بهداشت 40 میلیون دلار برای تقویت coronavirus آماده سازی.

کومو هفته گذشته اعلام کرد که بودجه اضافی لازم بود برای کارکنان اضافی و تجهیزات برای مبارزه با بیماری و پیشگیری از گسترش.

“واقعیت این است که دولت ما و ملت ما همچنان به دنبال رهبری و ما احتمالا بهتر از بسیاری از مکان های که توانایی عمل می کنند. ما باید امکانات ما پرسنل” گفت: دولت بهداشت ، رهبر اکثریت آندره استوارت عموزاده در کف سنا دولت قبل از رای گیری به نفع اندازه گیری.

“من اعتماد به نفس در نیویورک با توجه به آنچه مهم است و انجام آنچه حق مردم ما است.”

اما این لایحه نیز تا حد زیادی گسترش می یابد فرماندار قدرت عمل می کنند زمانی که شرایط بحرانی مانند آتش سوزی و سیل و زلزله و شیوع بیماری—تهدید نیویورک.

این قانون سبب فرماندار به “به طور موقت به حالت تعلیق درآورد” هر قانون و قانون محلی و یا قانون “در صورت لزوم به کمک و یا کمک در مقابله با چنین فاجعه” بر اساس اعلام اورژانس را.

کسانی که در قدرت هستند بلافاصله پس از تصویب این قانون منقضی مارس 30 2021.

سخنران کارل Heastie زودتر به خبرنگاران گفت که قوه مقننه همچنین دارای توانایی برای تصویب یک قطعنامه واژگون اندازه گیری.

اما دموکرات ها و جمهوری خواهان ابراز خشم شنبه شب در برابر استدلال فرماندار تقویت قدرت و کمبود وقت برای خواندن و پردازش بیل مفاهیم.

“این تنها پاسخ است ؟” یک خشم دولت آمریکا به مردم ایران ، اندرو لانزا خواسته در سنا, رای, مقایسه قدرت های جدید فراهم شده در این قانون به شکل “حکومت نظامی است.”

A passenger aboard the Staten Island Ferry wears a surgical mask.
یک مسافر در کشتی جزیره استاتن کشتی می پوشد فولاد ، چاد RACHMAN

“آن را می دهد اجرایی پهن تر و بی قید و شرط قدرت است که می رود راه فراتر از آن راه فراتر از آنچه خواهد بود لازم برای مقابله با این بیماری همه گیر.”

“من فکر می کنم این یک ایده بد است” مجمع کمیته بهداشت و درمان صندلی ریچارد Gottfried (D-منهتن) اعلام کرد بعدها در مجمع بحث است.

“ما چیزی این جدی و بی سابقه از طریق تمام چند دهه و تمام بحران های کردهایم و با یک لایحه که هنوز هم…گاهی از روی صفحه نمایش کامپیوتر به تصویب که بدون صرف یک روز به اجازه دهید مردم می دانند که آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد و یا کار نمی کنند در این ساختمان [جزئیات این لایحه],” او گفت:.

“ما باید که یا دو روز و یا حتی بیشتر اگر که لازم است بنابراین ما می توانید برخی از اعتماد به نفس است که ما در حال انجام کار درست نیست و برخی از اشتباه است که ما را به حسرت زندگی,” او اضافه شده است.

جمهوری خواه Assemblywoman Marybeth والش (R-ساراتوگا) ناودان این لایحه را به بحث در حال اجرا گذشته ساعت یک نیمه شب.

“ما شاهد تاریخی وجود دارد برخی از ایده های بد در آلبانی آمده است که در این راه” او استدلال کرد.

مجلس سنا با تصویب این لایحه در 53 به 4 رای دادن. دو دموکرات ایالت جولیا سالازار (D-بروکلین) و بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته صندلی Gustavo ریورا قالبی ‘هیچ’ رای.

مجلس ایالتی تصویب اندازه گیری 120 تا 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im