دو نیویورک اعضای کنگره ابراز “نگرانی جدی” پس از ایالات متحده مهاجرت و گمرک افسر به ضرب گلوله یک مرد در بروکلین پنج شنبه در botched تبعید تلاش.

مظنونان حمله به دانشگاه Jerrold Nadler و Nydia ولاسکز خود را خطاب به تردیدی در نامه ای به یخ سرپرست متی Albence درخواست می شود در جریان این حادثه و به دنبال تایید که قربانی تیراندازی و deportee دسترسی به وکیل.

“ما بسیار نگران اولیه استفاده از زور توسط ICE agent در وهله اول” از قانونگذاران دموکرات نوشت: در مشترک-نامه “به خصوص که گزارش اولیه نشان می دهد هر دو آقای [گاسپار] Avendano-هرناندز و آقای [اریک] دیاز غیر مسلح بودند.”

“این حادثه ناگوار بیشتر کارائی اعتماد در سازمان ماموریت و مسئولیت های آن,” نامه خود را گفت.

Avendano-هرناندز بود که در خدمت اخراج سفارش توسط افسران از یخ است و اجرای عملیات حذف تیم در گروسند بروکلین که Diaz, 26, “حمله فیزیکی” از دستگیری افسران یخ سخنگوی و اجرای قانون منابع گفته اند.

در میان ضایعات یک افسر سرویس سلاح رفت ارسال یک گلوله از طریق دیاز دست است که پس از آن ricocheted به چهره خود را با توجه به منابع و دیاز برادر کوین Yanez کروز.

یخ منبع گفت: این پست که Diaz رسیده بود برای افسر تفنگ به همین دلیل است که او به ضرب گلوله کشته شد.

Avendano-هرناندز زد و برگشت به خانه اش barricading خود را وجود دارد برای برخی از زمان قبل از NYPD او را دستگیر کردند, منابع گفت.

Nadler و ولاسکز می خواهید روشن شدن در آنچه منجر به “عامل تصمیم به استخدام خود اسلحه گرم.”

قانونگذاران همچنین می خواهم “تایید که یخ عوامل در نیویورک به هیچ وجه مانع این مهاجران دسترسی به وکیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی