نیویورک نیازهای فدرال کمک گسترده coronavirus تست اگر دولت به بازگشایی

سریع و گسترده coronavirus تست برای میلیون ها نفر از مردم است کلیدی برای کشیدن نیویورک از آن خاموش کردن و راه اندازی مجدد اقتصاد با خیال راحت اندرو کومو فرماندار و شهردار, بیل د Blasio روز جمعه گفت.

“کلید برای بازگشایی رفتن به تست” کومو گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. “تست آنتی بادی آزمایش تشخیصی نتایج و تست بر روی یک مقیاس است که ما انجام داده اند قبل از.”

هر دو مردان می گویند دولت امپراتوری نیاز عمده کمک از دولت فدرال در واشنگتن به حفظ منابع و آزمایشگاه ظرفیت مورد نیاز برای آزمون صدها هزار نفر از مردم در روز است.

اصلی آزمایشگاه برای دولت دولت Wadsworth مرکز در حال حاضر ظرفیت برای انجام 300 آنتی بادی آزمون در روز کومو به خبرنگاران گفت:. او گفت که مقامات بهداشتی معتقدند آنها می توانند رشد ظرفیت از 2000 تست در هفته های آینده.

“برای تلفن های موبایل مانند بسیاری اما این که یک قطره در سطل گفت:” کومو به عنوان نیویورک به 19.5 میلیون نفر است.

“شما می تواند با استفاده از 10 میلیون آزمون در نیویورک فردا فقط در رفتن به محل کار” کومو توضیح داد. “من در نیویورک 30 میلیون آزمون شما می توانید استفاده کنید. به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید, شما می توانید استفاده کنید.”

وجود دارد دو نوع آزمایش برای coronavirus: تست آنتی بادی تساوی نمونه خون از بیماران برای دیدن اگر خود سیستم ایمنی بدن شده اند در معرض این بیماری و توسعه توانایی مبارزه با آن را; و آزمایش های تشخیصی که در آن بیمار بیماران swabbed به دیدن اگر آنها در حال حاضر ویروس.

coronavirus testing site Brooklyn
یک عضو نظامی پیاده روی را از طریق یک به زودی به باز coronavirus تست سایت در بروکلین امروز.گتی ایماژ

و نیویورک به شدت نیاز به هر دو.

کومو می خواهد رئیس جمهور تهمت به استفاده از قدرت اجرایی برای وادار کردن تامین کنندگان و آزمایشگاه برای کمک به نیویورک راه اندازی عظیم تست مبارزات انتخاباتی.

“اگر شما رئیس جمهور شما باید چیزی به نام دفاع تولید عمل می کنند که می تواند صندوق و دستور اقدامات توسط شرکت های بخش خصوصی” کومو گفت. “ما نیاز به یک فوق العاده ای ذهن ترا درهم میشکنند افزایش حجم به سرعت.”

“من باور نمی کنم فقط در حال انتظار برای شرکت های بخش خصوصی به آمده تا به مقیاس [که] شما در حال رفتن به آن را ببینید در این بازه زمانی که شما نیاز به آن را انجام,” او اضافه شده است.

Coronavirus Pandemic Causes Climate Of Anxiety And Changing Routines In America

یک مرد پیاده توسط آینده coronavirus تست سایت در بروکلین امروز.

گتی ایماژ

Coronavirus Pandemic Causes Climate Of Anxiety And Changing Routines In America

یک مرد پیاده توسط آینده coronavirus تست سایت در بروکلین امروز.

گتی ایماژ

بعدی

حزقیال Emanuel, a k a, Dr. مرگ یک بیت از یک…

2

نمایش به صورت اسلاید

شهر نیویورک را تست فشار برخی از کمک از یک منبع بعید است روز شنبه به عنوان کارمل ایندیانا — جمعیت 92,198 — قدم تا بشقاب و اهدا کلیدی منابع برای 50000 به شدت مورد نیاز آزمون.

“من می خواهم برای تشکر از شما” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کوئینز جایی که او با تشکر از شهردار شهر جیم Brainard با نام. “این فوق العاده است برای دیدن این پشتیبانی از قلب کشور ما است.”

د Blasio کاهش یافته است می گویند چقدر تست در حال حاضر در دسترس در طول پنج بخش نیویورک اما مشخص می شود آن را به عنوان یک “نادر است.”

این شهر بیمارستان عمومی سیستم نیویورک بهداشت + بیمارستان در حال حاضر در حال تست علامتی کارکنان که در حال منزوی در خانه به عنوان به خوبی به عنوان کارگران که بدون علامت هستند اما ارائه مراقبت های مستقیم به COVID-19 بيمار.

مقامات در H+H برنامه ریزی برای باز کردن تست برای تمام کارکنان در اواخر این ماه.

گسترده تست سراسر جمعیت عمومی بسیار حیاتی است به شل شدن این شهر پناهگاه در محل محدودیت و کاهش انتقال ویروس به نقطه ای که آن را می توان دوباره de Blasio گفت.

“ما در حال صحبت کردن در مورد نه توانایی فراموش هزار نفر روز — اما ده ها هزار نفر حتی صدها هزار نفر در روز,” او گفت:. “دولت فدرال باید گام تا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de