یک پست front page 2003 بود که در میان رسانه ها و کلیپ های نشان داده شده به هیئت منصفه در Robert Durst قتل محاکمه در دادرسی افتتاح بیانیه چهارشنبه.

یک ضبط مصاحبه از Durst در LA دادگاه عالی شامل نزدیک شات از عنوان “Durst نوار” — شعار منحصر به فرد توسط ارسال مقاله نویس Andrea Peyser.

داستان نشان داد چگونه jailhouse ضبط led مقامات به گمان است که Durst شد توطئه برای قتل برادر کوچکترش Douglas, سر خانواده اش امپراتوری املاک و مستغلات است که انتظار می رود به شهادت علیه او.

Durst, 76 متهم با یک تعداد از قتل برای این اتهام اعدام به سبک و قتل بهترین دوست خود, سوزان برمن بیش از دو دهه پیش در درون او بورلی هیلز کلبه.

معاون دادستان منطقه جان Lewin استدلال کرد که scandalized قلمه شات برمن به طوری که او نمی خواهد همکاری با پروب به اتهام قتل همسر اول خود را.

New York Post cover for Monday, February 8, 1982.
نیویورک پست پوشش شنبه, فوریه. 8 سال 1982.

Lewin با استفاده از یک پست داستان برای نشان دادن رسانه های شدید طوفان احاطه شده است که همه در Durst ناپدید شدن در سال 1982.

این مقاله Feb. 8 جلو-صفحه blared, “ناپدید! جستجو برای همسر از توسعه دهنده” در کنار یک عکس از نقشه کشی و سپس 29.

بدن او هرگز یافت شده است و Durst شده است دیرین مشکوک.

دادستان نیز نمایش داده می شود گزیده ای از چهار پست داستان چاپ شده پس از گرفتن آخرین دیده می شود.

Lewin استدلال کرد که Durst همسر خود را کشته و سپس برمن به جلوگیری از او را از گفتن مقامات که او به او کمک کرد تا پوشش جرم و جنایت.

چند ماه بعد Durst به ضرب گلوله او را دوست موریس در تگزاس که در آن او پنهان از نیویورک مقامات. یک هیئت منصفه تبرئه Durst که قتل پیدا کردن که او تا به حال عمل کرده در دفاع از خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im