نیویورک دادستان به تمدید مهلت برای تولید شواهد

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو و قانونگذاران دولت امضا کردن در سری ترفند به سال گذشته بحث جنایی کشف تعمیرات اساسی است که طرفداران می گویند کاهش فشار بر اجرای قانون و ارائه حفاظت اضافی به شهود.

این تغییرات به دادستان تا زمانی که 35 روز پس از arraigning یک مظنون به تولید شواهد در بزه و جنایت موارد که در آن متهم شده اند مجاز به بازگشت به خانه.

در مواردی که مشکوک هستند remanded دادستان باید به تولید شواهد بیشتر سرعت — ظرف 20 روز پس از تفهیم اتهام.

هر دو پسوند در زمان 15 روز مهلت ایجاد شده توسط آلبانی قانونگذاران در سال گذشته به عنوان بخشی از یک جارو تعمیرات اساسی امپراتوری دولت در سیستم عدالت کیفری بود که مدتها به دنبال طرفداران اصلاحات.

“من فکر می کنم ما برقرار تغییراتی که محافظت خواهد کرد و اجازه خواهد داد که دادستان به تمرکز بر شواهد است که واقعا مهم به جای صرف ساعت های بی شماری که ممکن است حتی نمی تواند مربوط به این مورد در دست” گفت: دولت بهداشت ، تاد Kaminsky (D-Long Island) تحت فشار قرار دادند که برای تغییرات.

این قانون همچنین اجازه می دهد تا قضات به طور خودکار اعطای دستورات حفاظتی برای محافظت از شاهدان در رابطه جنسی-قاچاق سازمان یافته جرم و جنایت و باند-موارد مربوط به.

دادستان شکایت از شرایط تولید در غرق شد, دفاتر خود را در کار اضافی و رانندگی کارکنان به ترک.

حقوق مدنی و عدالت کیفری اصلاحات گروه های مقابله که تغییرات ضروری بود اصلاحات شارژ که دادستان خواهد آویزان بر روی فایل های مورد تا زمانی که تنها چند روز قبل از محاکمه ساخت آن را دشوار است به کوه یک دفاع.

این ترفند تایید این هفته حتی در برخی ضمنی حمایت در میان بزرگترین حامیان عدالت کیفری اصلاحات در آلبانی, خارجه ایالت جسیکا راموس (D-کوئینز).

“We درک این بود که قرار دادن یک خنثیسازی caseload در آنها” راموس گفت. “این یک recalibration با توجه به منابع در دسترس است.”

— گزارش های اضافی توسط اندرو Denney

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im