نیویورک عروسی بوتیک تکاپوی لطفا عروس در میان coronavirus تاخیر

Coronavirus قتل عروس رویاها.

لباس عروسی صنعت در بحران بیش از شیوع بیماری مرگبار — از آنجا که 90 درصد از لباسهای هستند یا ساخته شده در چین و یا شامل مواد است که کارشناسان می گویند.

“من شده است در کسب و کار 20 سال و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. این واقعا بد” گفت: لیز Sellassie صاحب طراح انبار نیویورک در پوشاک منطقه. طراحان در حال نوشتن به هر روز به من گفت: “منظور این است که به تاخیر افتاد که منظور است به تعویق افتاد.’ “

برخی از کارخانه های چینی در حال تعطیل و دیگران عامل در سرعت یک حلزون در میان بحران جهانی که به کشته شدن بیش از 2800. قایق در حال خروج از بنادر چین کمتر از 10 درصد کامل و ده ها تن از shippings لغو شده اند وال استریت ژورنال گزارش شده است.

در حالی که چینی پناهگاه پایین و تمایل به خود بیمار در نیویورک عروس در حال انتظار با نفس bated به شدت سفارشات با تاخیر می رسند خود را قبل از روز بزرگ. دیگران با سرعت نزدیک شدن nuptials در حال تقلا برای پشتیبان گیری ،

“تمام کسانی که در مقابل وجود دارد که مانند صبر کنید تا آخرین لحظه به از دست دادن وزن آنها نیاز به دانستن در حال حاضر به صبر کنید چون ما نمی دانیم که اگر تاخیر در حال رفتن به توقف و یا بدتر” Sellassie گفت.

ساخته شده به سفارش لباس به طور معمول تحویل در سه ماه در حال حاضر میله میله برای رسیدن در شش فروشندگان گفت.

“من تا به حال چهار عروس در این آخر هفته — دو با عروسی مه و دو در ماه جولای — و من می توانم آنها را به لباس آنها می خواهند. من راحت گرفتن سفارش” Sellasie گفت.

Coronavirus and brides to be

Klinefeld فروشگاه لباس عروس در منهتن.

جان رکا

Coronavirus and brides to be

Bride-to-be کاترین عشق از Jacksonville, Florida.

جان رکا

2

نمایش به صورت اسلاید

دو محلی عروس با یک عروسی در مارس و دیگری در ماه ژوئن هنوز در انتظار برای لباس خود را که قرار بود در پایان ماه ژانویه گفت: دو برنامه ریزان عروسی.

“سالن در حال ساخت برنامه های پشتیبان به دنبال گزینه های دیگر برای او” ماری دانیل Vil-جوان از یک Votre حوادث گفت: از مارس عروس. “شما می توانید تصور کنید که آن را بسیار ناامید کننده و ناراحت کننده است اما این چیزی است که ما می توانید کنترل کنید.”

لباس فروشندگان گفت: آنها عامل تحت حجاب از عدم قطعیت به عنوان تولید کنندگان ارائه “مبهم” به روز رسانی.

“هر هفته ما یک به روز رسانی گفت:” ما فکر می کنیم که کارخانه های در حال افتتاح در هفته آینده’ ” گفت: صاحب Midtown megastore RK لباس عروس, آب نبات کیمل. “ما در حال شنیدن بسیاری از تناقضات است.”

او تخمین زده است که از 3,000 لباس فروشگاه خود حمل یک سوم را سفارش به تاخیر می اندازد.

“هر کس دست خود را در چین,” او گفت: لباس-سازندگان.

برای عروس به دنبال یک عجله ئی من انجام کیمل گفت: آنها گیر با شدت انتخاب محدود.

“ما باید 400-500 لباسهای جدید در عقب و ما را از فروش آنها را خاموش قفسه زمانی که یک دختر بچه است که واقعا از جان گذشته” کیمل گفت. “اگر او ازدواج کرده در دو هفته ما دریافت کنید یک لباس.”

یک عروس آمد تمام راه را از جکسون ویل فلوریدا., به فروشگاه در منهتن مشهور Kleinfeld لباس عروس — اما نگرانی او می توانست به حل و فصل برای یک off-the-rack شب اگر آن را در زمان می رسند.

“منظورم این است که آن عصب wracking. زیرا من می دانم که با وجود مشکلات آوردن مردم بازگشت به کارخانه در حال حاضر کمبود کارکنان و بسته برای مدت طولانی” گفت: کاترین عشق, که گفت که او با این نسخهها کار در صنعت مد و دارای تجربه coronavirus سفارش تاخیر در خود او است.

“این در حال حاضر یک روز پر استرس. شما لازم نیست چیز دیگری که در مورد استرس!”

گزارش های اضافی توسط شاهزاده خانم جونز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im