نیویورک سالخورده 18-44 را تشکیل می دهند بخش عمده ای از coronavirus موارد

نیویورک بین سنین 18 و 44 حساب برای بخش عمده ای از مثبت COVID-19 موارد با توجه به شهر داده است.

آن دسته از ساکنان اختصاص 46 درصد از 12,339 موارد که از صبح روز دوشنبه با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان است. فقط 40 درصد از جمعیت شهرستان را بین سن 18 تا 44.

بالاترین غلظت از موارد افراد در سنین 45 تا 64 در 33 درصد و پس از 65 تا 74 در 11 درصد و 75 و بیش از 8 درصد و 0 تا 17 در 3 درصد است.

مردان نشان دهنده اکثریت شهرستان موارد در 57 درصد با 43 درصد زن.

کارشناسان گفته اند که افراد مسن و افراد با شرایط از پیش موجود هستند در بیشترین خطر مرگ ناشی از کوروناویروس. مقامات گفته اند که کسانی که در همان گروه باید اولویت بندی برای تست.

از صبح روز یکشنبه 34 از شهرستان را 63 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس شد بیماران بیش از سن 75. باقی مانده از 29 شدند بین سنین 45 تا 74. مردان اختصاص 43 از مرگ و میر در حالی که زنان ساخته شده تا دیگر 20.

تکرار برای این شهرستان در بخش بهداشت و درمان را بلافاصله بازگشت پیام به دنبال نظر. روز جمعه این شهر کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot گفت: آن را پیش از موعد به نتیجه گیری در مورد داده ها نشان می دهد که تایید موارد انحراف به سمت میانسال مردم است.

“من فکر می کنم آن را بیش از حد در اوایل شیوع را به هر گونه نظرات مطلع در مورد آنچه که ممکن است.

“اما آن را به نوعی جلب توجه به این واقعیت که ما در گذشته گفته است که ما در حال تشویق کسانی که در این گروه سنی که هستند نه علامتی نه به آزمایش می شود و ما در حال تشویق مردمی که خفیف علامتی به خانه باقی می ماند.

“شما می دانید من می دانم که به تازگی گزارش شده است که در آن در سراسر جهان به نظر می رسد مانند مردان باید نتایج بدتر از زنان است. من فکر می کنم آن را زودرس به هر نوع استنتاج در مورد آنچه که ممکن است به خاطر به خصوص در اینجا در شهر نیویورک ما فقط در بسیار بسیار آغاز این شیوع. و در حالی که برای مثال در مکان هایی مانند ایتالیا, شما ممکن است که اختلاف در مکان هایی مانند کره جنوبی این یک 50-50 تقسیم می شود. بنابراین من فکر می کنم آن را خیلی زود به بگویید” Barbot گفت.

دوشنبه نیز شاهد کمترین تعداد موارد جدید از مارس 18 حتی به عنوان مجموع موارد به افزایش ادامه داد شاید به خاطر آزمایش محدود شده است با توجه به کمبود تجهیزات پزشکی مانند دستکش و ماسک و متعلق به مردم آسیب پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>