نیویورک تایید کومو واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس: نظرسنجی

آلبانی — او واقعا عشق Guv, بعد از همه.

دولت امپراتوری ثبت کرده است نزدیک به 60,000 coronavirus موارد و تقریبا 1,000 مرگ اما یک نظرسنجی جدید نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق از نیویورک فکر می کنم رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در حال انجام یک کار بزرگ دست زدن به این بیماری همه گیر.

یک سیهنا کالج نظرسنجی دوشنبه منتشر شد نشان می دهد 87 درصد از رای دهندگان واجد شرایط تایید کار کومو در حال انجام است دست زدن به شیوع این بیماری در مقایسه با تنها 11 درصد است که رد.

و 82 درصد از شهر نیویورک denizens موافقت مقایسه با تنها 13 درصد که رد.

او گل پایین تر در حومه پیدا کرده اند.

شهردار بیل د Blasio به ثمر رساند کاهش علائم از فرماندار به عنوان 61 درصد از رای دهندگان مورد تایید خود COVID-19 دیدگاه در مقایسه با 31 درصد که نیست.

برخی از 70 درصد از دموکرات ها به او شست در حالی که فقط 38 درصد از جمهوری خواهان نظرسنجی احساس همان.

این دو به ثمر رساند نمرات بالاتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آنها نیویورکی ثبت مخالفت امتیاز از 56 به 41 درصد است.

“در میان این جهانی همه گیر نیویورک تایید فرماندار کومو را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس با نزدیکی جهانی پشتیبانی می کند. حداقل 85 درصد از رای دهندگان از هر منطقه از تایید مدیریت بحران به عنوان انجام 95 درصد از دموکرات ها 87 درصد از مستقل و حتی 70 درصد از جمهوری خواهان گفت:” سینا کالج ناظر انتخابات استیون گرینبرگ.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر می شود ستایش از 82 درصد از جمهوری خواهان اما 52 درصد از مستقل و 79 درصد از دموکرات ها از رد این کار او را انجام می دهند.”

نیویورک مشخص شده آن را برای اولین بار coronavirus مورد در 1 مارس و پس از تغییرات گسترده در زندگی روزمره اجرا شده اند برای جلوگیری از گسترش آن از جمله: بسته شدن مدارس در سطح ایالت مناجات اجباری سفارشات صادر شده سازندگان: کسب و کار و سفارش “غیر ضروری” کارگران به ماندن در خانه.

با وجود این اختلالات, کومو را favorability امتیاز افزایش به 71 به 23 درصد — مارک چشمگیر افزایش از ماه فوریه نظرسنجی که به او اعطا ولرم 44 به 50 درصد تصویب شده را علامت.

این خود بالاترین رتبه را از ژانویه 2013.

کار خود را تصویب امتیاز نیز افزایش یافت و به یک رکورد جدید از 63 تا 35 درصد افزایش از ماه فوریه 36 به 63 درصد است.

سینا مورد بررسی 566 رای دهندگان ثبت شده از مارس 22-26 با یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.5 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>