نیویورک در حال گرفتن سگ برای مبارزه با کروناویروس استرس

آنها به دنبال موجودی راحتی در میان coronavirus.

به عنوان کشنده جهانی همه گیر تونی اطراف آنها تعداد بیشتری از نیویورک در تلاش هستند تا آخرین خانه د-تاکید بر تاکتیک — گرفتن یک سگ.

“من در Berkshires, روز, 9,” Jed گارفیلد سر از املاک و مستغلات شرکت لسلی J., Garfield, پیامک به پست این هفته. “صرف روز من متصلب با استرس و اضطراب است. یک سگ.”

چیدن پوچ — 40 پوند 5-ماه-پیر Goldendoodle — از مادر در غرب Stockbridge, Mass., یکی از بهترین کارهایی که او انجام داده گارفیلد گفت.

“نام او باکستر اما ما او را ‘بچه’,” او گفت:. “این دیوانه است. هنگامی که شما آن را انجام دهد, شما ببینید که چرا مردم باید سگ تمام زندگی خود را.

“این واقعا سرگرم کننده — و یکی از بهترین چیزها در مورد آن است که آن را کاملا منحرف شما بنابراین شما کمتر تاکید کرد در مورد همه چیز.”

Gian Manawis که با این نسخهها کار به عنوان یک همکار مشاور در گارفیلد گفت او و همسرش Spenser برداشت یک بولداگ انگلیسی به نام تورمن در روز پنج شنبه.

“ما می دانیم که چهار نفر دیگر که سگ پنج شنبه گذشته — و همسایه ما در سراسر سالن رو یکی در روز جمعه گفت:” Manawis گفت که زندگی در Midtown.

“ما می توانیم وقت خود را صرف آموزش او در حال حاضر از خانه از آنجا که ما نمی تواند در دفتر. و در این زمان نامشخص, این یک راه عالی برای از بین بردن استرس.

“او واقعا آرام بخش,” او گفت:.

مت Bershadker رئیس جمهور پرنده گفت: زمان پدیده ای است که جای تعجب ندارد.

حیوانات “ارائه ارزشمند و آسایش و همدم به خصوص در زمان بحران — و آنها قطعا با قدردانی از توجه آنها گفت:” این پست.

Gian Manawis with her dog Thurman.
Gian Manawis با سگ خود را تورمن.Gian Manawis

Bershadker گفت که در هفته گذشته به تنهایی او را دیده است 70 درصد سنبله در حیوانات به پرورش و مراقبت از طریق پرنده را در شهر نیویورک و لس آنجلس برنامه در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته است.

در میان کسانی که از پیوستن به جمعیت بازیگر شد لئونارد دی کاپریو با دوست دختر, Camila Morrone که هفته گذشته گفت که او پرورش توله سگ در حالی که خود quarantining.

در ضمن چت واتساپ گروه در حال حاضر پر از نیویورکی صحبت کردن در مورد تمایل خود را برای پرورش یک سگ.

یک فوقانی سمت غرب مامان گفت: بچه ها شده اند از جان گذشته برای یک پوچ برای سال — و در حال حاضر در نهایت ممکن است این زمان برای او را به شکستن.

“من و همسرم شد کار تمام وقت و آیا این پهنای باند. در حال حاضر ما هر دو در خانه و بچه ها نیاز به یک حواس پرتی گفت:” کاری که نمی خواهید به توان نام برد.

“من نمی خواهم به ارتکاب به تصویب, اما من فکر کردم این امر می تواند یک چیز بزرگ برای پرورش در حال حاضر.

“در زمان هایی از این هر کس می تواند با استفاده از راحتی و حواس پرتی از یک سگ.”

Bershadker گفت: نوزادان در حال جایگزین امن.

“هیچ شواهد کنونی نشان می دهد که coronavirus منتقل می شود و یا از همراه حیوانات” پرنده ارشد گفت.

هالی Rilinger و او نامزد, جنیفر فورد به تصویب رسید یک جفت chihuahuas در حالی که در جمهوری دومینیکن با جنیفر دو تا از بچه ها به همه آنها صبر کردن ویروس.

“ما رفت و برای شکستن بهار. پدر و مادر من زندگی می کنند در اینجا پاره وقت” گفت: Rilinger بهداشت و درمان و سلامتی مربی. “در حال حاضر ما در حال کمپینگ در اینجا تا زمانی که ما نیاز داریم تا همه چیز بهتر در نیویورک است.”

او گفت: pooches شده اند یک نعمت غیر مترقبه میان استرس بیش از عدم اطمینان از زمان.

“زمانی که آنها با شما احساس خود را کمی ضربان قلب خود را احساس می کنید بوی آنها خیلی نرم” Rilinger گفت. “این یکی از مهمترین حوادث اتفاقی است که تا کنون اتفاق افتاده است به ما به عنوان یک خانواده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>