نیویورک گیج بیش از ‘نگران کننده’ ساختمان امپایر استیت آژیر نمایش

نیویورک شدند spooked دوشنبه شب توسط یک خودنمایی ساختمان امپایر استیت نور صفحه نمایش در نظر گرفته شده به افتخار اضطراری کارگران مبارزه با کروناویروس.

یاد Midtown آسمان خراش اعلام کرد که اولین نمایش آغاز شد که در 9 p. m. روز شنبه و در ادامه از طریق دوره مداوم و همه گیر.

“شروع امشب از طریق COVID-19 نبرد ما امضا چراغ های سفید را جایگزین ضربان قلب آمریکا با یک سفید و قرمز آژیر در ماست برای قهرمانانه اضطراری کارگران در خط مقدم مبارزه با” خواندن یک صدای جیر جیر از ساخت حساب رسمی توییتر.

اما برای برخی از, در علاوه بر این به همبستگی آژیر ناشی از اضطراب به عنوان آن تابیده برای اولین بار در احاطه ابرها پایین.

“این @EmpireStateBldg ما یادآوری است که این شهر در وسط اضطراری ایم” ریتا پادشاه که هم نوشته شده یک ویدیو از صفحه نمایش به تصویر می کشد وهم آور ،

پادشاه گفت: “در توییتر که او به طور کامل پشتیبانی شود “اما توصیه می کنیم[s] که آژیر بود جای خود را به یاد زننده ضربان قلب اثر به ما اطمینان قهرمانانه بهداشت کارگران است که تلاش های خود را موفق خواهد شد و آرامش عصبی نیویورکی در حال حاضر پناه در محل.”

یکی دیگر از کاربر توییتر پیشنهاد ساختمان حفظ آن امضا چراغ های سفید در میان بحران است.

“فقط آن را طبیعی ساختمان امپایر استیت. زیبا, تسکین دهنده, سفید. نمادی از نیویورک است. ساختمان های ما نیست و نیاز به نگاه مانند آنها نیز وحشت.”

اضافه شده یکی دیگر از کاربران: “ما می دانیم که ما واقعا پیچ همه چیز تا زمانی که ساختمان امپایر استیت دیوانه می شود.”

“من آن را دریافت کند اما به نظر می رسد کمی.. نگران کننده,” در پاسخ کسی دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>