نیویورک شکایت از تاخیر دولت بازپرداخت مالیات در میان coronavirus بحران

نیویورکی که در زمینه خود 2019 فدرال بازپرداخت مالیات هفته پیش شکایت دارند که دولت در بخش مالیات است که پا کشیدن در ارائه هزاران دلار از بازپرداخت بدهی آنها در میان COVID-19 بحران است.

استاتن آیلند بازنشسته رابرت Feuerstein گفت: ایالت نیویورک مدیون او “هزاران دلار است.”

“این یک قطره در سطل به من” Feuerstein, 73, یک Eltingville مقیم و سابق رودین مدیریت اجرایی گفت: پست چهارشنبه.

“من اتفاق می افتد به استفاده از پرداخت مستقیم که باید برای آنها آسان تر.”

Feuerstein گفت: او می تواند استفاده از پول به عنوان یک پل برای کمک به خانواده خود را از طریق سلامت عمومی بحران.

پسرش جاستین برق که خارج از کار از آنجا که تقریبا تمام مشاغل ساخت و ساز را تعطیل خود را مطابق با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را coronavirus اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“بازار سهام به من هزینه بدیهی است. همه چیز کمی تنگ در حال حاضر” Feuerstein گفت.

Feuerstein همچنین گفت: “بسیاری از دوستان خود را در هفته ششم پس از تشکیل پرونده الکترونیکی با هیچ به روز رسانی موجود در خودکار خط.”

دیگر مالیات دهندگان که در زمینه الکترونیکی در فوریه و بررسی وضعیت خود را بازپرداخت مالیات بخش آنلاین پورتال دریافت مبهم در بیانیه ای که می گوید: “ما از دریافت خود بازگشت و آن را ممکن است نیاز به بررسی بیشتر است. این ممکن است در نتیجه خود را در ایالت نیویورک بازگشت در نظر گرفتن دیگر به روند از فدرال خود را بازگشت. هیچ اطلاعات بیشتر در دسترس است در این زمان.”

همه مزد بگیران شده است با توجه به یک فرمت به جولای 15 خود را به فایل فدرال و مالیات های محلی اگر چه کسانی که به علت هزینه می توانید فایل های قبلی و قرار است خود را برای دریافت بازپرداخت در مدت کوتاهی پس از آنها فایل.

Feurstein گفت: او می داند دولت تحت استرس های مالی با کسب و کار بسته و مجموعه های مالیاتی و خشک.

“این بی سابقه است. من درک می کنم به شدت از آن است. من درک می کنم دولت crunched,” او گفت:.

“من می توانم درک که. اما حداقل جواب مارو بده. آنها که برگزار شد به این دلیل که دولت میکنه ؟ بودجه جدید را امضا نکرده? مشکل با سیستم های کامپیوتری در comptrollers دفتر و یا به سادگی از آنجا که آنها در حال برگزاری و پول” Feurstein پرسید.

اما مالیاتی وزارت امور خارجه اصرار داشت که آن را نشسته در بازپرداخت و آن را پردازش می گرداند “بسیار نزدیک” به آنچه در آن خواهد بود “تحت شرایط عادی است.”

به دولت مالیات حسابرسان باید فرآوری شده بیش از 7 میلیون گرداند و صادر 3.3 میلیون بازپرداخت گفت: در بخش مالیات سخنگوی دارن Dopp.

“هیچ کس فکر می کند از مالیات گروه کارکنان گرم و فازی راه, اما آنها همچنان به انجام کار خود را در طول زمان بسیار دشوار است”Dopp و افزود: “با توجه به همه که در جریان این نتایج فوق العاده ای هستند.”

Dopp گفت: بخش مالیات به طور معمول در فرآیندهای حدود 11 میلیون بازده در هر سال و جمع آوری $119 میلیارد دلار درآمد برای دولت است. آن را صادر شده 7 میلیون بازپرداخت به مالیات دهندگان در سال گذشته است.

کومو دو هفته پیش دستور داد غیر ضروری کارکنان به محل کار از خانه و در بخش های مالیاتی کاهش می یابد و تعداد زیادی از مردم در دفاتر آن 80 درصد به ساقه گسترش COVID-19- — که اتفاق افتاد به اوج پر کردن و پردازش های نجومی برای اظهارنامه مالیاتی.

این گروه تخمین زده می شود آن را ممکن است پردازش 3.5 میلیون بازپرداخت به جای 3.3 میلیون در این زمان تحت شرایط عادی است.

“خط پایین: ما در حال انجام بهترین ما می توانیم” Dopp گفت.

کومو گفت: دولت درآمدهای مالیاتی می تواند کاهش 15 میلیارد دلار به دلیل اقتصادی ضربه های ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>