نیویورک گله به فروشگاه اسلحه در میان شیوع کروناویروس

آنها امیدوارند جهانی همه گیر نمی توانید مسئولیت رسیدگی به برخی از گرما.

نیویورک spooked توسط coronavirus شیوع و دولت در واکنش به آن — در بسته بندی لانگ آیلند فروشگاه اسلحه به انبار کردن سلاح و مهمات در میان وضعیت هرج و مرج در سراسر کشور.

تقاضا برای سلاح گرم در سالن بزرگ اسلحه معامله گران با مسئولیت محدود در ناسائو شهرستان به حدی زیاد بود شنبه که مدیر کوین رومانو گفت: آنها تنها با اجازه دادن به گروه های کوچکی از مردم به فروشگاه در یک زمان.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم احساس می کنند از حقوق خود در حال نقض شوند و آنها می خواهند خود را به ورزش متمم دوم درست قبل از هر گونه اسلحه محدودیت های قرار داده شده در محل” رومانو گفت: در یونیندل فروشگاه.

“مردم بیشتر در آینده برای خرید تفنگ و مهمات و ما به خوبی مواجه نگردند. هیچ ترس ما در حال اجرا هستند,” او اضافه شده است.

روز سه شنبه بعد از ظهر یک خط در حدود 30 نفر کشیده خارج از فروشگاه.

دیوید اشتراوس 53 ساله زندگی می کند که در شهر نیویورک گفت که او وجود دارد برای خرید یک تفنگ ساچمهای چرا که او از ترس آنچه که مردم ممکن است فراموش اگر شغل خود را در حال کاهش است.

“من فکر می کنم بهتر است به امن تر از متاسفم است. من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر همه چیز بدتر و مردم ندارد و مشاغل,” او گفت:.

“من نیاز به حفاظت از خانواده و خانه من. من مؤمن بزرگ در آماده شدن برای بدترین و امید برای بهترین. من امیدوارم که هرگز مجبور به استفاده از آن,” او اضافه شده است.

یک زن 48 ساله ساکن جزیره استاتن بود که انتظار در خط به خرید مهمات با 11 و 16 سال پسران.

“مشکل این است که زمانی که شما از این دولت درگیر شدن در زندگی روزانه خود را بسته شدن فروشگاه ها و خاموش کردن مردم فرصت را به پول و غذا را به خانواده های آنها شروع به یکدیگر احترام مرزهای گفت:” مرد که کاهش یافته است به نام خود.

“شما باید به خرید در حالی که منابع بالا,” او گفت:.

41-سال Nassau County باشنده تونی گفت که او نیز وجود دارد به خرید یک تفنگ ساچمهای “فقط به عنوان یک احتیاط.”

“اولویت من از دفاع از دیدگاه handgun اما مجوز را پس از من به خرید یک تفنگ ساچمهای برای هم بودن” او گفت:.

در نزدیکی Albertson شکارچی ملزومات تفنگ فروشگاه پاکسازی شده بود از تفنگ ساچمه ای سه شنبه بعد از ظهر.

“هیچ تفنگ ساچمه ای یا مهمات تفنگ ساچمهای. یکی دیگر از حمل و نقل ممکن است در روز پنجشنبه. یا پنج شنبه, مارس 19 یا 20” یک علامت در جلوی درب هشدار داده می شود خریداران اسلحه.

یک زن 39 ساله ناسائو باشنده جاستین در فروشگاه برای خرید یک تپانچه با همسر خود چون او می ترسید برای امنیت فرزندان خود را.

“من دو بچه ها در خانه من نیاز به محافظت از” همسرش گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>