نیویورکی می خواهید به کیسه پلاستیک جدید ممنوعیت

دولت را سرکوب در کیسه های پلاستیکی آغاز سهشنبه, اما برخی از بزرگ اپل خریداران هنوز هم تا به حال مقدار زیادی از انگور ترش در مورد قانون جدید که روز قبل از تبديل آن به عنوان یک لیمو.

“آن را sucks!” خروشان Maritza Thristino, 54, روز شنبه به عنوان او راه می رفت همراه بازار در تاج ارتفاعات. “خوب نیست برای افراد برای افراد معلول. که در آن شما با قرار دادن مواد غذایی خود را اگر آنها را در یک کیسه? تا آن را بمکد.”

دیگران آن را به عنوان غیر عملی است.

“من استفاده مجدد از کیسه های پلاستیکی اما پایداری از چیزی بود که به نظر می رسد بسیار سخت در یک شهر 10 میلیون نفر” گفت: Brian سوختگی, 42, به عنوان او اش را پر پلاستیکی-صعود مواد غذایی به ماشین خود را در شرق Flatbush. “من فکر می کنم آن را به سخت را برای به اجرا درآوردن.”

مقامات وزارت امور خارجه توافق کردند که هفته گذشته به نگه کردن از اینرو فروشگاه تا آوریل پس از بقال و ثبت یازدهم-ساعت طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از قانون که طرفداران tout به عنوان یک پیروزی برای محیط زیست است.

برای ارام کردن با احتیاط به وزارت بهداشت ارائه شده است رایگان کیسه های قابل استفاده مجدد, توزیع 700,000 از نارنجی روشن کیسه تا کنون یک سخنگو گفت: پست.
Plastic bag ban infographic

آنچه در آن است ؟

آلبانی قانونگذاران با تصویب قانون در ماه مارس گذشته ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی در بسیاری از خرده فروشان در سطح ایالت. قانون اجازه می دهد تا صاحبان فروشگاه به اتهام 5 درصد هزینه برای هر یک از کیسه های کاغذی. هدف آن است که برای حفاظت از حیات وحش و سرکوب در بستر.

هنگامی که آن را شروع کنم ؟
مارس 1, اما دولت نمی خواهد خوب rulebreakers تا آوریل است.

است که فروشگاه ها خواهد بود نهفته?
تمام مغازه ها که جمع آوری مالیات بر فروش در محصولات خود از جمله سوپر مارکت ها و bodegas.

جایگزین چیست ؟
خریداران می توانند خود را حمل کیسه های قابل استفاده مجدد خرید در فروشگاه و یا سرفه کردن اضافی و 5 سنت برای یک کیسه کاغذی—هر چند صاحبان فروشگاه پیش بینی کمبود جایگزین کیسه زمانی که بان آغاز می شود. کیسه های پلاستیکی را هنوز هم مجاز به حمل و نقل کردن گوشت, رستوران, takeout و داروهای تجویزی.

که در آن 5 سنت برود ؟
سه سنت داده خواهد شد و به دولت حفاظت از محیط زیست, صندوق, در حالی که باقی مانده 2 سنت است که به دست سازمان های محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im