نیویورک قاضی خواسته قضات باید راه گریز در هیچ وثیقه قانون

نیویورک قاضی جانت DiFiore وزن در دولت مورد بحث قرار وثیقه اصلاحات روز شنبه خواستار آن را “معکوس” اشتباه زمانی که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو و مقننه حذف قضایی اختیار به بازداشت مجرمان خطرناک زمانی که آنها منفجر طریق تغییر قانون به عنوان بخشی از سال گذشته بودجه دولت است.

“در این لحظه در نیویورک به تنهایی در این کشور اجازه نمی دهد که قضات اختیار به نظر انتقادی عامل مهم از اینکه آیا یا نه یک متهم به شمار معتبر خطر خطر برای یک فرد مشخص یا گروهی از افراد” DiFiore گفت: در دولت سالانه قوه قضائیه بیان.

قانون جدید که در اثر Jan. 1 حذف اعمال نقدی وثیقه برای بسیاری از بزه و غیر جنایت جنایت است.

اما آن را ایجاد کرده است یک داد و بیداد, گزارش زیر از متهمان جنایی با ورق های رپ بودن فنر و سپس دوباره دستگیر و به اتهام ارتکاب جرم و جنایت بیشتر.

“من باور دارم که بدون به خطر انداختن خلوص آن هدف قانون جدید می تواند اصلاح و تقویت شود — به رسمیت شناختن باریک استثنا اجازه می دهد قضات پس از کامل و عادلانه خصمانه شنوایی برای بازداشت یک متهم در آن چند و فوق العاده مواردی که چنین تهدید وجود دارد” DiFiore گفت.

او افزود: “از بین بردن قضایی اختیار به مد موثر در تامین نظم برای یک متهم در آن شرایط محدود معکوس به علت اصلاحات است.”

“و آنچه نادیده گرفته شده در بحث آزادی بیش اصلاحات است این واقعیت است که نیویورک قضات در حال حاضر به شدت کاهش اعمال نقدی به قید وثیقه در سال های اخیر,” او گفت:.

Elijah Hodge
الیاس هاج تصویر در منهتن دادگاه جنایی یکی از چندین مجرم تکرار شده است که مجموعه ای رایگان از وثیقه اصلاحات.جیمز Keivom

DiFiore ذکر آمار از شهر نیویورک عدالت کیفری کار نشان دادن درصد از موارد که در آن پول نقد وثیقه تعیین شد متهمان پس از 48 درصد در سال 1990 به 23 درصد در سال 2018 است.

در ضمن 76 درصد از متهمان آزاد شدند بدون پول وثیقه در سال 2018 — و بالاتر از میانگین ملی از 50 درصد است.

“به عنوان یک نتیجه,” او گفت: “زندان جمعیت در شهر نیویورک شده است به طور پیوسته کاهش و تعداد متهمان برگزار شد در بازداشت پیش از محاکمه در حال حاضر در پایین ترین سطح آن شده است در دهه. واضح است که ما درست در وسط از یک تغییر فرهنگی است که در آن قضات با استفاده از اختیار خود را به طرز چشمگیری کاهش استفاده از وثیقه.

“این بسیار آگاهانه تغییر فرهنگی یک تغییر بزرگ شد که در خارج از دسترسی را افزایش داده و درک بهتر و نگرانی در مورد بی عدالتی ناشی از reflexive وثیقه شیوه است.”

او افزود: “که گفت: هیچ یک از ما می تواند به خجالتی و دور از پذیرش مسئولیت تاریخی بیش از اتکا به قید وثیقه نهفته است که زندگی بسیاری از, و این کار را کمی برای بهبود ایمنی عمومی در کشور ما — اما در همان زمان ما باید نه از دست دادن بینایی از هدف نهایی در اینجا است که به سادگی عادلانه تر و موثر سیستم عدالت کیفری است که توازن حقوق متهمان با حمایت از قربانیان جرم و جنایت و جامعه در مقیاس بزرگ است.

“این هدف را نمی توان انجام, اگر قضات ارائه شده ناتوان به تدبیر بهترین تامین سفارشات برای کسانی که تعداد بسیار کمی از افرادی که نشان داده شده است را مطرح و معتبر خطر خطر به شناسایی فرد یا گروهی از افراد” DiFiore گفت.

DiFiore قوی نظر قرار می دهد کومو که منصوب او به نیمکت و دیگر آلبانی قانونگذاران در نقطه.

آنها در حال حاضر احساس گرما. یک سیهنا کالج نظرسنجی دوشنبه منتشر شد برای حمایت از وثیقه اصلاحات سقوط کرده است — با 59 درصد از نیویورکر رای دهندگان در حال حاضر گفت: قانون جدید است New York. تنها 33 درصد از پاسخ دهندگان گفت: خوب بود برای نیویورک یک قطره از 16 امتیاز در یک ماه.

کومو و رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده (D-یانکرز) گفت: آنها در حال کار بر روی رفع در امتداد خطوط از آنچه قاضی است پیشنهاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im