نیوزیلند مسجد تیرانداز پنجه نرم می کند گناه به همه اتهامات

ولینگتون, نیوزیلند — مردی که مرتکب بدترین قساوت در نیوزیلند تاریخ مدرن هنگامی که او ذبح 51 نمازگزاران در دو Christchurch مساجد به طور غیر منتظره التماس کرد گناه را به همه اتهامات پنج شنبه.

این حملات هدف قرار دادن مردم دعا در مساجد یک سال پیش شوکه ملت و باعث قوانین جدید ممنوعیت مرگبارترین انواع نیمه اتوماتیک سلاح. آن همچنین باعث تغییرات جهانی به رسانه های اجتماعی از پروتکل های پس از مسلح livestreamed خود را در حمله به Facebook از آن بازدید صدها نفر از هزاران نفر از مردم.

ناگهانی به نوبه خود در مورد زمان بازماندگان و بستگان و آورده امداد رسانی به مردم در سراسر نیوزیلند. بسیاری تا به حال می ترسید استرالیا سفید supremacist برنتون هریسون Tarrant خواهد سعی کنید به استفاده از خود را در دادگاه به عنوان یک پلت فرم برای ترویج دیدگاه های خود را. او می خواهم مشخص شده آن ها را در یک 74-صفحه مانیفست او منتشر شده آنلاین در مدت کوتاهی قبل از این حملات است.

Tarrant, 29, التماس گناه به 51 فقره قتل 40 فقره اقدام به قتل و یک تعداد از تروریسم در, Christchurch, دادگاه عالی. او قبلا التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات و محاکمه او برنامه ریزی شده برای شروع در ماه ژوئن.

Tarrant, اولین فرد به اتهام تروریسم در نیوزیلند تحت قوانین مصوب پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی در ایالات متحده آمریکا

تغییر در تقاضای آمد کمتر از دو هفته پس از زلاند نو بزرگداشت کسانی که درگذشت در سالگرد 15 مارس 2019 حملات.

“راستش من هنوز در تلاش برای روند چه اتفاقی افتاده گفت:” آیا Al-عمری که برادر حسین (ع) کشته شد در حمله به, Al Noor مسجد. “من احساس تضاد.”

او گفت که از یک طرف او می خواست برای پیدا کردن جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده در دادگاه اما از سوی دیگر احساس آرامش مورد نیاز به صورت تروما از طریق آن.

Temel Atacocugu که جان سالم به در ضربه بودن نه بار در طول حمله در Al Noor گفت که او به نوبه خود از وقایع و امیدوار قاضی خواهد تنظیم به عنوان مثال در صدور حکم اعمال شدیدترین مجازات در تاریخ این کشور و کمک به اطمینان حاصل شود هیچ چیز مانند آن اتفاق می افتد دوباره.

“من خوشحال هستم که او پذیرفته است که او گناه است” Atacocugu گفت.

قاضی کامرون فرمانده هنوز رتبهدهی نشده است یک تاریخ صدور حکم. Tarrant چهره حبس ابد با قاضی با داشتن برخی از اختیار در تصمیم گیری حداقل تعداد سال Tarrant خدمت باید قبل از تبدیل شدن به واجد شرایط برای آزادی مشروط.

A man lays flowers at the entrance of the Masjid An-Nur mosque in Christchurch, New Zealand.
یک مرد میسازد گل در ورودی مسجد یک-Nur, مسجد, در, Christchurch, New Zealand.گتی ایماژ

تغییر در تقاضای آمد و در یک عجله مرتب جلسه دادگاه در یک زمان است که نیوزیلند آغاز شد و چهار هفته مستند به تلاش و مبارزه با کروناویروس جدید. این مستند به معنای Tarrant به نظر می رسد در دادگاه از طریق لینک ویدئو از سلول زندان خود در اوکلند و تنها تعداد انگشت شماری از مردم اجازه داده شد در داخل دادگاه از جمله انسان از این دو مسجد که مورد حمله قرار گرفتند.

فرمانده گفت: مایه تاسف بود این مستند مانع از قربانیان و اعضای خانواده از بودن قادر به حضور در این جلسه اما ائمه کمک شد به نمایندگی از آنها. او گفت: او می خواست به سرعت به جلو حرکت با شنیدن به خصوص با COVID-19 پاسخ تهدید تاخیر به دادگاه برنامه.

Tarrant که با پوشیدن یک خاکستری, زندان, ژاکت نشان داد کمی احساسات او به عنوان مجرم. او نشان می دهد که چرا او تا به حال خود را تغییر درخواست و وکیل او نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio بود که ستایش در سراسر جهان برای او همدلانه پاسخ به جامعه مسلمان پس از این حملات گفت که “عمیقا ناامید” قربانیان نمی کنید برای شرکت در جلسه.

اما او گفت: “یک حس خاصی امداد است که تمام ملت اما به خصوص ما مسلمان جامعه هستند در امان بودن از یک آزمایش است که می تواند در غیر این صورت باید عمل به عنوان یک پلت فرم.”

Tarrant نقل مکان کرد به نیوزلند در سال 2017 و نگهداری مشخصات پایین در دانشگاه شهر Dunedin. او آباد یک سالن تمرین تیراندازی در یک باشگاه تفنگ محدوده و ساخته شده است تا یک زرادخانه از سلاح. او به نظر نمی رسد به کار گرفته شود و گفت: در برخی از آنلاین پست که او می خواهم به ارث برده یک مقدار قابل توجهی از پول زمانی که پدرش درگذشت.

Tarrant به نظر می رسد به یک شیفتگی با درگیری های مذهبی در اروپا و بالکان و تعداد بازدید از سایت در اروپای شرقی در سال های قبل از او متعهد شد. پس از حمله در دوم مسجد, Tarrant, رانندگی بود احتمالا برای انجام یک تیراندازی در یک سوم مسجد زمانی که دو افسر پلیس منفجر ماشین خود را خاموش جاده او را کشیده و او را دستگیر کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de