نیوزیلند سوگواری 1st, سالگرد, Christchurch, مسجد کشتار

نیوزیلند علائم گریم اولین سالگرد یکشنبه, Christchurch, مسجد قتل عام — اما در حالی که coronavirus نگرانی منجر به لغو یک مقام رسمی یادبود خدمات جمعیت هنوز هم جمع آوری به آواز خواندن و رقص به افتخار 51 مرده است.

لغو رویداد بوده است انتظار می رود به منظور جلب جمعیت زیادی را به افتخار کسانی که کشته شدن آخرین مارس 15 در مسجد یک-Nur مسجد و Linwood مرکز اسلامی که گفته می شود توسط سفید supremacist Brenton, Tarrant, 29.

“ما بسیار متاسف برای لغو اما در به خاطر سپردن چنین فاجعه وحشتناک ما نباید ایجاد خطر آسیب بیشتر در حال انجام” نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در بیانیه ای در روز شنبه گاردین گزارش شده است.

A young girl from Marlborough Girls College in Blenheim lays flowers at the entrance of the Masjid An-Nur mosque.
یک دختر جوان از مارلبرو دختران کالج در بلنهیم میسازد گل در ورودی مسجد یک-Nur مسجد.گتی ایماژ

مسلمان عزاداران شد و هنوز هم دیده می شود sorrowfully تبریک یکدیگر یکشنبه در مسجد یک-Nur مسجد با دختران جوان از مارلبرو دختران کالج در بلنهیم دست در دست و آواز در ورودی آن.

توو Tangata Iwi سند موتور سیکلت باشگاه همچنین لنت حمایت خود را از گرفتن عکس های سلفی با بازماندگان این فاجعه.

Young girls from Marlborough Girls College in Blenheim hold hands and sing at the entrance to the Masjid An-Nur mosque.
دختران جوان از مارلبرو دختران کالج در بلنهیم نگه داشتن دست ها و آواز خواندن در ورودی مسجد یک-Nur مسجد.گتی ایماژ

استرالیا متهم مسلح در حال حاضر در مواجهه با اتهام تروریسم و همچنین 51 اتهام قتل و 40 اقدام به قتل. او انتظار می رود که در دادگاه در ماه ژوئن.

این کشور کوچک دیده می شود هجوم جت خصوصی ورود به عنوان میلیاردرهای سراسر جهان به دنبال یک coronavirus پناهگاه امن نیوزیلند هرالد گزارش شده است. کشور نیز صادر شده و برخی از سخت ترین مرز محدودیت را وادار به هر کس در آینده به منزوی کردن خود برای 14 روز.

Taj Mohammed Kamra, a survivor of the Christchurch mosque attacks, takes photos with friends at the entrance of the Masjid An-Nur mosque.
تاج محمد Kamra, بازمانده, از, Christchurch, مسجد حملات طول می کشد عکس ها با دوستان در ورودی مسجد یک-Nur مسجد.گتی ایماژ

نیوزیلند گزارش شش coronavirus موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی این بیماری همه گیر.

Protocol wine studio با حضور مشترک نماز با اعضای دو مسجد در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>