روزنامه غول مک کلاچی Co. در روز پنج شنبه برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت — با کل بدهی 1.6 میلیارد دلار و بدهی $703 میلیون — تکان دهنده جدید ترس از کاهش در 163-سال-شرکت قدیمی است.

تحت نظر سازماندهی مجدد طرح چتم مدیریت دارایی های صندوق که هنوز هم صاحب National Enquirer و پدر و مادر خود American Media Inc. ظهور کرد و به عنوان بزرگترین سهام سهامداران و عموم معامله شرکت خصوصی.

ظهور و در عین حال یکی دیگر از غول سهام خصوصی با یک نگه بر روی یک ارجمند روزنامه های غول پیکر متزلزل شده یک وضعیتی وخیم صنعت به هسته اصلی آن است.

مک کلاچی صاحب میامی هرالد کانزاس سیتی استار های ساکرامنتو زنبور عسل, شارلوت آبزرور و 25 سایر مقالات روزانه در 14 متحده است.

“ادامه financialization از اخبار محلی را از بین ببرد ما دموکراسی” هشدار داد جان Schleuss ملی رئیس جمهور Ejc-CWA, یک اتحادیه است که نشان دهنده شش مک کلاچی مقالات. “این زمان را برای جوامع در سراسر آمریکا به ایستادن و مبارزه برای نجات اخبار محلی.”

این شرکت گفت: در پر کردن آن است که آن را تا به حال در دراز مدت تهی دست بازنشستگی بدهی $530 میلیون بدهکار به 24,000 کارکنان بازنشسته و چند هزار کارکنان فعلی خواهد شد که واجد شرایط دریافت حقوق بازنشستگی. که حقوق بازنشستگی مسئولیت — بیشتر از مک کلاچی را بدهی بانک ها به سمت چپ بیش از آن در سال 2006 کسب نایت ریدر برای 4.5 میلیارد دلار — تحت فشار قرار دادند مک کلاچی بیش از آستانه.

چتم به ریاست آنتونی Melchiorre, refinanced اول آن حق رهن بدهی $310 میلیون دلار در سال 2018 است. Melchiorre جدیدترین خصوصی حقوق صاحبان سهام و یا صندوق های تامینی بازیکن برای از بین بردن, در پریشان, روزنامه صنعت, روند که به نظر می رسد که شتاب در ماه های اخیر.

آپولو جهانی مدیریت مالی اخیر $1.2 میلیارد معامله به موجب آن شرکت مسئول Gatehouse رسانه gobbled بسیار بزرگتر ایالات متحده آمریکا امروز ناشر گانت.

به عنوان یک عفونت هزینه-برش هیت فریمن Alden سرمایه جهانی که صاحب دنور پست پدر و مادر دیجیتال اولین رسانه/MediaNews دامن زده جدید ترس در ماه نوامبر هنگامی که فریمن نشان داد 32 درصد سهام در Tribune Publishing صاحب شیکاگو تریبون و نیویورک دیلی نیوز.

“دلیل صندوق های تامینی در حال خرید روزنامه ها است که با تکنولوژی غول های مانند گوگل و Facebook را نابود مدل کسب و کار برای روزنامه نگاری صنعت” گفت: نیک چارلز سخنگوی صرفه جویی در روزنامه نگاری پروژه های نه برای سود صنعت watchdog.

در سال گذشته مک کلاچی قطع کامل آن در زمان سرشماری نزدیک به 21 درصد به 2800 کارمند اگر چه این شرکت انجام نشده است اخراج در روز پنجشنبه تشکیل پرونده.

برنامه تماس برای بازنشستگی بهره مند گارانتی شرکت به بیش از تعهدات بازنشستگی و برای روزنامه ناشر را به بازنشستگی هیئت مدیره 3 درصد از سهام در یک تازگی تجدید سازمان شرکت و بازنشستگی سهم جمعا به مبلغ 33 میلیون نفر بیش از 10 سال است .

در سال 2020 مک کلاچی را پر کردن آن گفت: انتظار می رود آن را درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک از $92.3 میلیون اما که نمی خواهد به اندازه کافی برای نگه داشتن سرعت با آن حقوق بازنشستگی تعهد $120.1 میلیون در سال است که این شرکت در حال حاضر به حالت تعلیق درآمد. بزرگترین امن طلبکار است بانک نیویورک ملون که بدهکار است $688.4 میلیون.

در مقابله سابق دهندگان خواهد شد که 97 درصد از سهام جدید اگر این طرح تصویب شده است.

“مک کلاچی برنامه فراهم می کند یک قطعنامه به میراث بدهی و تعهدات بازنشستگی در حالی که به حداکثر رساندن نتایج برای مشتریان و سایر ذینفعان گفت:” مک کلاچی مدیر عامل کریگ فورمن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی