NewYork-پروتستان کست شبکه ای گسترده در جستجوی تجهیزات به عنوان coronavirus کمبود بافندگی

رهبران شهر نیویورک بیمارستان به دنبال دور و گسترده ای را برای زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی — گاهی اوقات کاملا به معنای واقعی کلمه — به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید به خالی موجود در انبارها.

در داخلی تصویری جلسه توجیهی به دست آمده توسط پست دکتر لورا Forese اجرایی معاون رئیس جمهور و رئیس اجرایی از New York-پروتستان, خلاصه یک طرح سازماندهی شده توسط ناشناس در بیمارستان امانت به منشور پرواز به چین در یک ماسک-پیدا کردن ماموریت.

این یکی از بسیاری از راه های در حال بررسی توسط سیستم بیمارستان برای جلوگیری از در حال اجرا از مهم تجهیزات حفاظت شخصی است که نگهبانان حرفه ای پزشکی از انقباض بسیار عفونی COVID-19 virus در حال حاضر فراگیر در کشور است.

نیویورک-پروتستان کارکنان نیز با تجربه چندین راه برای ضد عفونی کردن استفاده می شود ماسک از جمله استریل آنها را با نور ماوراء بنفش و یا مواد شیمیایی قوی با توجه به توجیهی که فرستاده شد به کارکنان یکشنبه.

“هر کس در حال رفتن به مجبور به فداکاری برای در حالی که همه در حال رفتن به شروع به فکر کردن متفاوت” دکتر Forese گفت: در این ویدئو. “ما قصد داریم به reimagine کار ما به طور کامل.”

در روزهای اخیر این بیمارستان از نهاد سیاست هدف از تخصیص یک ماسک هر کارمند در هر شیفت بدون در نظر گرفتن شغل با بیشتر بودن داده شده به کسانی که در موقعیت هایی که خطر بالاتر از آینده در تماس با کوروناویروس.

اما این نهاد به سیستم بیمارستان موجود عرضه در معرض خطر در حال اجرا بیش از چند هفته آینده. دکتر Forese برآورد بیمارستان سیستم در حال حاضر با استفاده از 50,000 ماسک یک روز و زمان آن می رسد حداکثر ظرفیت این تعداد پتانسیل دو.

پس از آن مشخص شد که coronavirus خواهد خمیر این شهر سیستم پزشکی این بیمارستان راه اندازی و ترویج یک حساب ایمیل [email protected] به منظور تسهیل آگهی ماسک توزیع کنندگان. به جای تبدیل شدن به یک تولیدی راه به تجميع جستجو در این صندوق بود هولناک با دادن و ‘جعلی’ آگهی خسته کننده بیمارستان رهبران به دنبال یک تعمیر سریع به قریب الوقوع خود را کمبود تجهیزات.

در اوایل یکشنبه, شهردار, بیل د Blasio سرزنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت فدرال برای شهرستان را کمبود تجهیزات پزشکی و گفت: در ظاهر در سی ان ان که نیویورک بود تنها 10 روز دور از بحرانی کمبود ماسک و هواکش آن را یک تفاوت بزرگ در چگونه شهر نیویورک شرايط همه گیر.

“اگر ما نمی تواند بیشتر هواکش در 10 روز آینده مردم می میرند که اصلا به مرگ است. آن را به عنوان ساده به عنوان که” Hizzoner گفت ولف بلیتزر در سی ان ان “وضعیت اتاق.”

در بیمارستان دکتر Forese گفت: پزشکان در حال حاضر در حال کار بر روی یک راه برای استفاده از یکی از ونتیلاتور در بیماران دو در یک بار — و نیویورک-پروتستان در حال کار با دیگر امکانات به آموزش متخصصان پزشکی در سراسر شهر چگونه به درخواست همان تاکتیک.

واحد مراقبت های ویژه به سر برد یکشنبه انجام “خشک اجرا می شود” تکنولوژی و گفت: آنها امیدوار بودند که باید آن را عملیاتی دوشنبه یا سه شنبه. “من باید به اعتبار فوق العاده ای به ما ICU رهبران تیم … آنها مشغول به کار خستگی ناپذیر در این” دکتر Forese گفت.

نه نیویورک-پروتستان و نه دکتر Forese در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

همانطور که از دوشنبه در نیویورک در حال حاضر دیده می شود 271 مرگ و میر به دلیل coronavirus و در مجموع 26,486 افرادی که آزمایش مثبت با توجه به اعداد منتشر شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>