NFL سراغ ترکیب تمرینات در حال حرکت به زمان نخست اما واقعی نشان می دهد هنوز هم اتفاق می افتد پس از ساعت.

با مدیران عوامل مربیان پیشاهنگی و رسانه ها همه جمع شده بودند و برای یک هفته در Indianapolis, ترکیب یک سر چشمه برای backchannel مذاکرات و نظری وزوز ایجاد شده در تنظیمات اجتماعی.

پیش نویس مشق شب است که هدف تبلیغ — 337 چشم انداز دعوت شدند بالابر, اجرا و پرش در جدید شکاف زمان (4-11 p. m. دوشنبه-شنبه 2-7 بعد از ظهر یکشنبه) — اما رایگان آژانس باز می شود مارس 18 و دو بازیکن علاوه بر این دوره به دست در دست.

در اینجا نه داستان است که تاب و چرخش در ترکیب:

1. خواهد LSU جو نقب زدن جلو Eli Manning?

این presumptive شماره 1 انتخاب بزرگ در اوهایو. این Bengals در بالای پیش نویس هیئت مدیره و نیاز به یک کارفرمایی. مطابقت کامل درست است ؟ به جز Bengals نیست برنده بازی حذفی پس Jan. 6, 1991. نقب زدن ندارد مبارزات انتخاباتی به Bengals’ حق رای دادن-changer — راه بیکر میفیلد را برای Browns در سال 2018 — و می گوید که او تا به برخی از “اهرم” است که گمانه زنی ها او ممکن است به دنبال رهبری منینگ و نیروی پیش نویس تجارت با امتناع از بازی به صورت یک جناح تیم. Bengals مربی زک Taylor — تیز جوان حمله ذهن و نقب زدن نیاز به وای یکدیگر در 18 دقیقه ای رسمی ،

2. که در آن تام بردی بازی ؟

شش-زمان سوپر باول برنده می تواند به طور رسمی تغییر تیم فقط رتبهدهی نشده است, اما او را بیشتر مورد بحث از هر غیر rookie در ترکیب. او می تواند دوباره با علامت پرستان در حال حاضر. یا شاید او و میهن پرستان پایان حدس و گمان و موافق به بخش راه در کنفرانس مشترک خبری با اعلام, مانند, فیلیپ رودخانه و شارژر. ESPN اخیرا گزارش داد “هیچ جنبش” در مذاکرات است. بردی روشن ساخته است او را از جایی. کابوی, شارژر, اظهارات و تیتان در حال بالا خواستگاران.

3. بازار تجارت

ردسکینز و غول چیدن شماره 2 و شماره 4 به ترتیب پیش نویس quarterbacks سال گذشته است. اگر شماره 3 شیرها با چوب متی استافورد هر سه در حال همکاران ممکن برای یک تیم به دنبال تجارت و گرفتن quarterbacks توا Tagovailoa یا جاستین هربرت. شماره 5 دلفین, شماره 6, شارژر و شماره 7 Panthers در حال بازی یک بازی مرغ با ماندن قرار داده است. شماره 12 اظهارات و شماره 13 کلت می تواند تهاجمی است. سال گذشته اولین بار پس از سال 2015 وجود نداشت معاملات در بالا و پنج میدارد.

4. توا را نتایج آزمون

شش ماه پیش Tagovailoa بود روشن شماره 1 انتخاب کنید. “مخزن برای توا” قرار بود دلفین ها’ برنامه دو ساله برای بالا انتخاب کنید. اما Tagovailoa وارد ترکیب با دوام قرمز, پرچم, پس, بزرگترین تست پزشکی گسترده بررسی. او دچار دو بالا مچ پا رگ به رگ شدن و قابل توجهی هیپ آسیب در 13 ماه طول. گزارش Tagovailoa دریافت مثبت هیپ, اخبار در سه ماه چک آپ, اما او تا به حال بود همان بازیکن به عنوان زمانی که او پشت سر هم بر روی صحنه به عنوان یک دانشجوی سال اول lefty, پرتاب, آلاباما, به عنوان ملی? او انتظار نمی رود که برای شرکت در زمینه دریل فقط تیم مصاحبه.

5. چه در مورد بقیه کارفرمایی بازار ؟

کابوی ها هنوز حق رای دادن برچسب Dak پرسکات. با Drew Brees بازگشت به پرستاران عروسکی ماساچوست است که به دنبال یک شروع کار در جای دیگر و محدود رایگان agent Taysom تپه می توان برای جبران قیمت. رودخانه ها عامل رایگان به دنبال بازی 1-3 سال. رایان Tannehill, Jameis وینستون و مارکوس Mariota با تجربه هستند استارت برنامه ریزی شده برای آژانس است. مخفی نیوتن و درک Carr می تواند لرزش رایگان برای پیوستن به آنها را.

Joe Burrow; Tom Brady NFL draft combine 2020
جو نقب زدن; تام بردیگتی ایماژ (2)

6. برچسب هستید آن

شنبه اولین روز تیم می تواند “برچسب” خود نمایندگی رایگان. در بسیاری از سال ها یک تیم می تواند تنها با استفاده از حق رای دادن برچسب یا انتقال tag. اما در سال 2020 یک تیم می تواند با استفاده از هر دو دسته (دو بازیکن) به خاطر آن است که نهایی سال از توافق دسته جمعی (CBA). رایگان-بازار خواهد شد نگاه بسیار متفاوت پس از برچسب ها استفاده شود — با استعداد بالا مانند Yannick Ngakoue عماری کوپر و Shaq Barrett احتمالا خارج از بازار است. یک برچسب است که یک قرارداد یک ساله. این برچسب زدن تیم می تواند هر رایگان-عامل ارائه دهد. امضای دور یک حق رای دادن-برچسب بازیکن نیاز به forking بیش از دو دور اول میدارد. سرقت یک انتقال-برچسب بازیکن نیازی به جبران خسارت است.

7. CBA مذاکرات

NFL صاحبان رای به تصویب یک پیشنهاد CBA با رادیکال تغییرات برنامه و تلاش برای عجله NFLPA به دنبال کت و شلوار در هفته آینده, اما این اتحادیه نمی توان مورد آزار واقع شدند. کمیته اجرایی حتی ممکن است اجازه دهید آن را به یک بازیکن رای دادن.

به عنوان 10 ماه از مذاکرات نزدیک از جان گذشته بار در هر طرف است که مطمئن شوید که برای شروع به نشت از دیگر خواسته های به عنوان غیر منطقی. اگر یک معامله جدید است زده مارس 18, آن را ترک تیم تکاپوی که قصد استفاده از هر دو دسته.

8. چگونه بسیاری از تاثیر گسترده ای رسیور وجود دارد ؟

پیش نویس تحلیلگران انتظار دارند حدود 20 گسترده ای از گیرنده های انتخاب شده در سه دور اول. مقایسه شده اند وجود دارد 9-14 گیرنده های گرفته شده در سه دور گذشته پنج پیش نویس. اوکلاهما را CeeDee بره و آلاباما جری Jeudy در حال مبارزه برای اولین بار در خارج از هیئت مدیره — شاید به جت? — اما این می تواند عمیق ترین کلاس تا کنون در این موقعیت. در ترکیب برتر تلویزیون, رویداد, آلاباما هنری Ruggs می تواند جان راس’ رکورد 40-حیاط داش زمان (4.22).

9. دیگر قانع کننده چشم انداز

Clemson را اشعیا سیمونز بازی 100 جرقه بزند در پنج مواضع دفاعی. او یک tweener یا همه کاره سلاح ؟

در پیش نویس یک کلاس کوتاه در لبه rushers LSU K’Lavon Chaisson می تواند در مورد به منفجر شدن دو سال از حذف پاره لیگ قهرمانان آسیا.

NFL را کشف هر سنگ برای linemen توهین آمیز: بخش سوم چشم انداز بن Bartch که به دست آورده 80 پوند و انتقال از تنگ پایان در کالج است پیشاهنگی توجه بعد از ارشد کاسه.

ویسکانسین جاناتان تیلور گرجستان D’Andre سوئیفت و وسترن میشیگان لوانته Bellamy هستند پشت در حال اجرا است که می تواند لرزش فوتبال فانتزی لیگ برتر در پاییز.

یوتا دولت اردن عشق کارفرمایی که می تواند شلیک کردن دور اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im