پیش نویس NFL 2020: شکستن دولت از غول های ویژه تیم

سر مربی جدید جو قاضی خود را صرف کل NFL مربیگری زندگی با پرستان مشغول به کار در تیم های ویژه, بنابراین مطمئن باشید او در حال رفتن به shortchange هر چیزی تا آنجا که لگد زدن به بازی. غول دو قوی پا بازیکنان برای رسیدگی به این شغل placekicker Aldrick رسس (25) و توپ رایلی دیکسون (26) اما برای اولین بار از سال 2007 آنها نیاز به پیدا کردن یک رباینده با Zak DeOssie رود به بازنشسته.

کیسی Kreiter, 29 انتخاب شد به یک حرفه ای کاسه با Broncos و او آمار و ارقام به دست بالا به جای DeOssie. کالین Holba رفتار وظایف اواخر فصل گذشته زمانی که DeOssie قرار داده شده بود مجروح در رزرو. درو اسکات یکی دیگر از گزینه در فهرست.

غول امن Rosas یک محدود رایگان عامل با دور دوم مناقصه ها و مزایده است که او را به پرداخت $3.2 میلیون نفر است. رسس عالی بود در سال 2018 ضربه 32 33 زمینه اهداف بود اما نه به عنوان دقیق در فصل گذشته ساخت تنها 12 از 17. خود را در زمینه شغلی-هدف درصد است 82.7 درصد است. پای او فوق العاده قوی اما روش خود را شکست خورده او را در بار در سال 2019 و شما می توانید مطمئن باشید که قاضی خواهد شد از نزدیک برای دیدن اگر او می تواند اعتماد Rosas به کار انجام می شود.

آن را به عنوان یک سورپرایز در اواخر فصل گذشته زمانی که غول به دیکسون سه سال تمدید قرارداد به ارزش $8.7 میلیون و او ششم-بالاترین-پرداخت توپ زن در لیگ. این یک پاداش برای یک فصل خوب. دیکسون به پایان رسید هفتم در NFL در شبکه punting با متوسط 43.5 متری و 12 در لیگ برتر در قرار دادن توپ به پایین در داخل 20-حیاط, خط, در 42 درصد است.

پیدا کردن یک بازیکن با ضربه بازگشت و یا زدن توپ-بازگشت توانایی هرگز یک چیز بد است به خصوص با توجه به وجود دارد هیچ کس در این فهرست که انجام شده بسیار در این مناطق در فصل گذشته. دوباره امضای گیرنده کوری کلمن عالی کیکآف returner در سال 2018 ممکن است کمک کند اگر کلمن می تواند سالم بماند و این تیم است. شاید قاضی به سر اشاره به استفاده از Jabrill فلفل یک ترس بازگشت مرد در کالج در میشیگان بیشتر این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im