پیش نویس NFL 2020: گرجستان کیکر رودریگو Blankenship مصرف آن را به سطح بعدی

منتهی به سال 2020 NFL Draft, پست, است, شکستن کلاس پیش نویس توسط موقعیت در 11 قسمت سری. امروز قسط آخر: متخصص.

اولین چیزی که شما متوجه عینک هستند و سپس پای قوی.

رودریگو Blankenship مسلما بهترین دانشگاهی فوتبالیست های موجود برای سال 2020 پیش نویس NFL نه به دلیل خود را نگاه منحصر به فرد (و نه بسیاری از بازیکنان فوتبال در حال bespectacled) اما چرا او 25-برای-31 در زمینه اهداف و رفت 44-برای-44 در PATs در سال 2019 و 432 حرفه ای امتیاز هستند تمام وقت در گرجستان تاریخچه و دوم بیشتر در SEC تاریخ است.

Blankenship فعال است FBS رهبر با 78 ساخته شده در زمینه اهداف و نه از دست رفته هر یک از 198 حرفه ای پت تلاش است. او برنده لو Groza جایزه این فصل به عنوان بالا دانشگاهی kicker.

کسانی که همه چیز مهم تر به NFL پیشاهنگان و مربیان از هر آنچه که او مانند به نظر می رسد.

بنابراین بیش از حد اعتماد به نفس است. کیکر به اعتماد به نفس در خود. Blankenship است که.

خواسته توسط پست اگر او معتقد است که او بهترین شوت زن در این پیش نویس Blankenship گفت: “من معتقدم که من بهترین پسر در دسترس این سال است. من نگاهی به برخی از بچه های دیگر در این کلاس و برگردم و نگاهی به زندگی حرفه ای من و بدن از کار من ایجاد کرده اید و احساس می کنم مثل من بهترین ارائه کرده است.”

در واقع Blankenship لگد گرجستان برای نزدیک به چهار سال از دست دادن را در یک اردوگاه آموزشی رقابت ها در سال 2016 در نهایت قبل از گرفتن کار midseason و هرگز به عقب نگاه.

Georgia kicker Rodrigo Blankenship lines up a field goal during the Sugar Bowl against Baylor.
گرجستان کیکر رودریگو Blankenship خطوط یک هدف زمینه در طول کاسه شکر در برابر بیلور.AP

مشخصه Blankenship در کالج حرفه ای است و در واقع او واز بهتر است هر سال است. او ضعیف touchback کیکآف پسر در سال اول خود و تبدیل خود را به یکی از بهترین.

“قدرت پا یک قدرت برای من,” او گفت:. “من ضربه زیادی از touchbacks در زندگی حرفه ای من. که خواهد بود مفید برای رفتن به سطح بعدی. که چیزی با ارزش است که من می تواند به یک [NFL] تیم. ثبات و قابلیت اعتماد و اطمینان. من فکر می کنم من قادر به نشان می دهد در طول سال است.”

Blankenship اعتبار سابق گرجستان و خرس کیکر Kevin Butler برای تقویت او ذهنی است. پس از NFL حرفه ای بود بیش از ساقی بازگشت به گرجستان به تکمیل درجه کارشناسی و در حالی که پشت در دانشگاه به او کمک مربی kickers, کار با Blankenship در سال 2016 و 2017.

“او آمده است یک راه طولانی” باتلر گفت: پست. “او از دست داده به یکی دیگر از کیکر, ویلیام, ژامبون, در اردوگاه های آموزشی [2016] چرا که او ناسازگار بود. و بعد از بازی سوم ویلیام رفت به مخزن و میله بیرون رفت وجود دارد و او فقط شروع به مادر.”

چه ساقی ببینید Blankenship در NFL ،

“قدرت و تمرکز خود را دو چیز است که شما باید در NFL,” ساقی گفت. “چیزی که من واقعا به کمک میله با شد از آمادگی روانی است که می رود به لگد زدن. زمانی که همه چیز نمی رویم خوب میله خواهد ساکن در آن است. او نمی تواند بیش از یک دست است. من مدام به او ” تو را فراموش مورد آن. یک ضربه ی تعریف نمی کند شما خوب یا بد است.’

“او بیشتر از نظر ذهنی قوی تر و این چیزی است که به اتفاق می افتد اگر شما می خواهید برای حفظ در سطح بعدی به دلیل استرس بالاتر است شما نمی افتد خود را به بورس در روز دوشنبه در NFL.”

Blankenship گفت: ساقی “بود و باور نکردنی برای کمک به من در حال توسعه ذهنی” و اضافه میکند: “هنگامی که شما می دانید که شما باید هدیه و توانایی و پا زدن در سطح بالا چیزی که برای جدا کردن شما است که توانایی ذهنی خود را و چگونه شما در حال رفتن به دسته خوب و بد.”

قوام با توجه به اسکات چشمه Blankenship ویژه تیم مربی در گرجستان که در حال حاضر در آرکانزاس بود از قابل اندازه گیری ارزش به Bulldogs در سال 2019.

“ارشد خود را سال چه چیزی واقعا به من ایستاده بود در چند بازی او لگد زدن به سه, چهار و پنج میدان گل در بازی ها به کمک ما برنده” چشمه گفت. “اگر ما نمی راد در این سال بودن سازگار کیکر او بود من نمی دانم که گرجستان پس از اتمام 12-2. ما تا به حال بسیاری از بازی نزدیک و آن را واقعا پایین آمد به او در ساخت بسیاری از اهداف رشته در بسیاری از بازی ها است.”

خواهد Blankenship بود پیش نویس?

هفت kickers برداشت شده است در گذشته سه پیش نویس NFL همه از پنجم تا هفتم دور. بنابراین روند نشان می دهد که Blankenship خواهد شد پیش نویس — شاید با کابوی که یکی از تیم ها در نیاز.

“این یک کسب و کار اولین و مهمترین” Blankenship گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از پول را در خط و معیشت مردم در خطر هستند بنابراین وجود یک ذهنیت های مختلف در مورد چگونه همه رویکردهای آن است. به عنوان یک فوتبالیست قوام به نام از این بازی است. اگر شما می تواند منسجم تر از هر کس دیگری و سپس شما در حال رفتن به قادر به ایجاد یک نام برای خود.”

و در مورد عینک ؟

“من به پوشیدن عینک,” او گفت:. “من سعی کردم به پوشیدن تماس با ما و آنها بسیار تحریک کننده برای چشم من و من می توانم نگه داشتن آنها را در. عینک آنچه احتمالا جلب توجه مردم. اما اگر من تا به حال شده است قادر به انجام یک سطح بالا و دستیابی به برخی از چیزهایی که در این زمینه مهم نیست که من عینک می پوشند چون من نمی تواند کیفیت کیکر و من نمی خواهد ارزش صحبت کردن در مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>