پیش نویس NFL 2020: غول های می تواند اضافه کردن یک WR برای عمق اهداف

اضافه کردن یک گیرنده گسترده ای در این پیش نویس است نه قاطع اولویت برای غول های, اما آن است که یک موقعیت می توانید آنها را نادیده گرفت یا نه. آنها به اندازه کافی مواجه نگردند با استرلینگ شپرد طلایی تیت و داریوش Slayton اما این دقیقا یک منطقه پرتکاپو با عمق. مبادا ما را فراموش شپرد تحمل یک مشکل 2019 فصل با عنوان های متعدد ضربات مغزی ناشی از او را به دست شش بازی این است که باعث, اگر نه برای زنگ قطعا برای نگرانی است.

این نظر گرفته می شود outrageously عمیق کلاس رسیور, معنی غول می توانید پیدا کردن استعداد و ارزش روز دوم یا بیشتر احتمال دارد در سومین روز از پیش نویس است. آنها هیجان زده خواهد شد برای تکرار موفقیت خود را یک سال پیش زمانی که آنها انتخاب Slayton از Auburn در دور پنجم و او ثابت می شود آماده برای NFL جسمی و ذهنی به عنوان, و توسعه قوی شیمی با همکار rookie دانیل جونز. Slayton گرفتار 48 عبور برای 740 متری و تا به حال یک تیم بالا هشت touchdowns.

تیت گم شده و پس از چهار بازی در تعلیق برای نقض لیگ سیاست در بهبود عملکرد مواد جامد بود مشارکت کننده (49-687, 6 TDs) در سال اول خود را با غول. او خوب مکمل قطعه. شپرد یک مایل رقیب — او رهبری تیم اما با 57 پذیرایی — و به طور متوسط فقط 10.1 متری در گرفتن. او یک گیمر است اما هنوز به اثبات او می تواند سازگار و خطرناک عمودی را انتخاب کنید.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

وجود دارد یک دسته از جوانان و امید به چوب: کوری کلمن (re-امضا به عنوان یک عامل رایگان) دا’Mari Scott, David آستانه رخی سفید جونیور و الکس Bachman. کودی هسته ای بود دوباره به امضا رسید اما او بیشتر به ویژه تیم های شرکت کننده.

این پیش نویس همه چیز است: اندازه و سرعت بازیسازی متری پس از گرفتن. غول می تواند با استفاده از یک گیرنده 6-پا-2 یا بلندتر برای تکمیل اهداف کوچکتر. چند که مناسب این لایحه در حال مایکل پیتمن جونیور (USC) تعقیب Claypool (Notre Dame), تایلر جانسون (مینه سوتا), Collin جانسون (تگزاس) دنزل میمس (Baylor), Lawrence Cager (گرجستان) و برایان ادواردز (کارولینای جنوبی). Quintez Cephus ویسکانسین نقش بلندتر از او ذکر شده ارتفاع 6-1.

مگر اینکه Slayton طول می کشد یک کوانتومی گام به جلو و ظهور به عنوان یک نیروی این یک موقعیت است که نمی خواهد بترساند مخالف دفاع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>