پیش نویس NFL 2020: غول مارس دام linebacker اوایل با وجود اضافات

قبل از رایگان آژانس آن نگاه به عنوان اگر غول بود کاورنو سوراخ در فهرست خود را در linebacker. امضای بلیک مارتینز به گشت زنی در داخل و Kyler Fackrell به خط تا در خارج خطاب به دو نیاز دارد. آیا این به این معنی غول ها در شکل خوب به اندازه کافی در linebacker که آنها خواهد چرخید مصرف بالا در سال 2020 پیش نویس NFL?

احتمالا نه. مدیر کل دیو Gettleman در گذشته پیش نویس نشان داده است بزرگ گرايش به مصرف linebackers در اوایل دور. صرفه جویی در آنها را برای بعد نه کار خوبی برای غول چند سال گذشته است. Gettleman تر است مؤمن از تقویت خط دفاعی backfield و پر کردن به عنوان مورد نیاز در linebacker. اما اگر بني اسرائيل سیمونز نشسته است وجود دارد که غول در ساعت در شماره 4 او خواهد بود بسیار دشوار است برای تصویب به عنوان آن را بسیار وسوسه انگیز به سابق Clemson ترکیبی وحش.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

این غول لورنزو کارتر Oshane Ximines و Fackrell خارج linebackers و مارتینز, David مایو و رایان کانلی (بازگشت پس از عمل جراحی زانو) در داخل. است وجود دارد یک محل برای سیمونز? به این ترتیب قرار دهید: آیا تا کنون نه اتاق برای یک پتانسیل Pro کاسه بازیکن و این پیش نویس متنوع ترین ورزشکار ؟ سیمونز چک جعبه در linebacker اسلات cornerback و ایمنی و گرفتن او را در ردیف 4 را بسیاری از غول های طرفداران مبارک. همچنین این خواهد بود که اولین بار از سال 1984 (بی نظیر کارل بانک) غول استفاده می شود خود را در دور اول انتخاب کنید در یک linebacker.

پیش نویس پایان پس از دور اول البته و اگر غول برو خط حمله خود را با انتخاب اول آنها خواهد بود هیجان زده و شگفت زده برای دیدن ژاک Baun ویسکانسین موجود در پلاک 36. Baun بهترین پاس-عجله درست linebacker به عنوان او یک چشم انداز پس از ارسال 12.5, کیسه و کیسه و 19.5 پردازد برای از دست دادن به عنوان یک ارشد برای Badgers. اگر غول زمین آن خواهد بود مراسم با کانلی خود کالج هم تیمی در مدیسون.

برخی وجود دارد اما بسیاری از نگرانی سیمونز توسعه ممکن بود یک jack-of-all-trades اما یک استاد هیچ. بیشتر احتمال دارد او توسعه به یک عصر جدید سلاح دفاعی. شما می توانید تصور کنید که یک مطلب کامل بازیکن برای استفاده به عنوان یک جاسوس به سایه همراه quarterbacks?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im