پیش نویس NFL 2020: غول نمی خواهد به دنبال یک کارفرمایی

در هر صورت شما باید یک یا شما نیست و اگر شما لازم نیست شما به دنبال نگه داشتن تا زمانی که شما پیدا کردن یکی. غول یک و به طوری که آنها نمی خواهد به دنبال یک کارفرمایی در سال جاری پیش نویس است. گرفتن یکی در هر یک از هفت دور به نظر می رسد بسیار بعید است.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد سه quarterbacks در فهرست و به عنوان طولانی به عنوان نام دانیل جونز نشسته است در بالای این لیست وجود ندارد دلیلی برای بحث در مورد زمانی که آن را می آید به غول و این مهم ترین موقعیت. پشت سر او کهنه پشتیبان کلت McCoy در آورده بود از طریق سازمان و الکس Tanney باقی مانده در صحنه حداقل در حال حاضر.

جونز نوبت در 23 مارس 27 و rookie سال پر شد با شواهد او می تواند جانشین شایسته برای Eli Manning نظر comportment, رفتار و توانایی پرتاب heck از فوتبال است. جونز تر است ورزشی, هر چند, و به مراتب پیشرفته تر در سال اول خود را از منینگ به عنوان یک تازه کار در سال 2004.

اگر غول می توانید آن را بیش از همه آنها را دوباره انتخاب کنید جونز با شماره 6 انتخاب در سال 2019 پیش نویس NFL یک حق رای دادن-تغییر تصمیم گیری که در آن زمان بود و خیره کننده با توجه به بسیاری از تحلیلگران پیش نویس مشاهده جونز به عنوان خوب-اما-نه-چشم انداز بزرگ است. سرمربی سابق پت Shurmur بود به طور کامل در هیئت مدیره با انتخاب آغاز شده توسط مدیر کل دیو Gettleman و در حال حاضر در سال 2 جونز چهره واقعیت دشوار از یک سر مربی جدید جو قاضی و نیاز به یادگیری کاملا جدید تهاجمی سیستم نصب شده توسط هماهنگ کننده Jason گرت. منینگ به حال لوکس بازی در اصل همان جرم برای اولین بار 10 سال از او NFL حرفه ای.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

جونز باید قطع در گردش. او interceptions (12 در 459 پاس تلاش) بيشتر قابل قبول است. خود را ازدست (18 در 13 بازی از جمله 11 ازدست دادن توپ از دست رفته) شد و در تمام قابل قبول است.

McCoy, 33, 10 سال کهنه با 28 حرفه ای شروع می شود و او می داند که NFC شرق و پس از شش سال با ردسکینز. او به خوبی آشنا در هنر حمایت از هم تیمی های جوان و باید متناسب با سادگی. Tanney, 32, حال گزینه خود را برداشت و سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن جدید مربیگری رژیم او ارزش در حال اجرا دیده بانی تیم و به عنوان یک پشت صحنه کمک به جونز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>