پیش نویس NFL 2020: در اینجا پنج بهترین WR کلاس از همه زمان

چند پیشاهنگی و پیش نویس تجارت طرح در سال جاری پیش نویس NFL به لحاظ تاریخی غنی با رسیور. اینجا پست پنج بهترین پیش نویس سال در آن موقعیت در لیگ برتر تاریخ:

5. 1988: تنها دو میدارد میان 18 بازیکن انتخاب شده در ’88 پیش نویس رسیده سالن از شهرت. هر دو آنها را گسترده بودند رسیور — تیم براون (ششم به طور کلی توسط مهاجمان) و مایکل Irvin (11th توسط کابوی ها). استرلینگ شارپ (هفتم کلی) نیز بود و در این مسیر تا زمانی که درد و رنج یک حرفه ای-پایان دادن به گردن آسیب است. آنتونی میلر (15 به طور کلی) انباشته بیش از 9000 دریافت متری با سه تیم NFL. برایان تیغه برت Perriman, Quinn اولیه و مایکل Haynes برداشت شد در دور بعدی.

4. 1974: استیلرز آینده پیش نویس دو سالن از شهرت گسترده ای گیرنده و چهار بار سوپر باول linchpins در همان پیش نویس — لین سوآن (21st کلی) و جان Stallworth (دور چهارم). Nat مور که عبور می کند از باب Griese و دن مارینو بیش از 13 فصل با دلفین ها و راجر Carr (لیگ پیشرو 25.9 متری در گرفتن برای کلت در سال 1976) نیز در میان کسانی انتخاب شده است.

3. 2014: این بازیکنان فقط به اعداد اول اما چگونه در مورد یک گروه شامل میدارد دور اول Odell بکهام جونیور مایک ایوانز Brandin آشپز و سامی واتکینز? و دوم طفیلی جارویس Landry در واقع ارسال شده ترین پذیرایی (564) از طریق شش فصل NFL. <url> Adams, آلن رابینسون اردن ماتیوز کلوین بنیامین گلابی لی جان براون و Martavis برایانت همچنین پیش نویس شد که در آن سال.

2. 1985: جری برنج به تنهایی باعث می شود این یک افسانه ای گیرنده کلاس; 16-به طور کلی انتخاب 49ers از دره می سی سی پی امور خارجه رفت و تبدیل به NFL تمام زمان رهبر در touchdowns پذیرایی و دریافت متری. دو WRs انتخاب جلوتر از او جت’ Al تن (10th کلی) و سین سیناتی ادی قهوه ای (13) حال خوب مشاغل از خط خارج توسط صدمات. اضافه کردن در Hall of Famer Andre نی (دور چهارم), ونس جانسون (دوم) اریک مارتین (هفتم) و رخی Langhorne (هفتم) به صورت جامد عمق.

1. 1996: جت برداشت Keyshawn جانسون با اولین-انتخاب کلی و حتی اگر او نبود پست بهترین و حرفه ای از این کلاس او یکی از چهار گیرنده گرفته شده است که سال به مجموع حداقل 800 پذیرایی و 10000 دریافت متری. ترل اونز (دور سوم) و ماروین هریسون (19 کلی) در سالن از شهرت در حالی که Mushin محمد (860 حرفه ای جلب), غول’ Amani Toomer (668), بابی Engram (650) و سرآمد اریک قالب تری گلن و ادی Kennison همه لذت می برد نسبتا تولیدی NFL مشاغل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>