پیش نویس NFL 2020: جت می تواند به دنبال کارفرمایی در دور بعد

جت هستند در بازار برای یک شروع کارفرمایی اما می تواند به دنبال رشد و نمو و کارفرمایی در روز 3 از پیش نویس است.

سام Darnold در حال ورود به سال 3 با جت و هنوز هم وجود دارد علامت سوال در مورد آینده اش اما جت خوشحال هستند با 22 سال و شروع کار امن است.

جت توافق برای یک سال قرارداد با دیوید Fales در روز سه شنبه به Darnold پشتیبان و مایک سفید بود که در تمرین تیم ملی آخرین فصل سوم کارفرمایی تحت قرارداد.

آن است که همیشه یک ایده خوب برای رشد و نمو و کارفرمایی در این فهرست هستند. این خواهد بود یک کارفرمایی جت باور نمی یک استارت اما می توان توسعه یافته به عنوان یک دراز مدت پشتیبان برای Darnold.

پیشین هکرها مدیر کل Ron گرگ تا به حال فلسفه از تهیه پیش نویس یک کارفرمایی در هر سال است. باور او این بود که به شما حمله موقعیت با حجم امیدوار شما آمار در چند.

جت باید whiffed در این منطقه پیش نویس در سال های اخیر است. گرگ McElroy Tajh Boyd, برایس خرده و مسیحی Hackenberg تمام شد کارفرمایی پیش نویس میدارد که نمی تابه.

آن سخت است به دقیقا می دانند که quarterbacks آن را به اواخر دوره اما کلرادو استیون Montez, آیووا را Nate استنلی و بین المللی فلوریدا را جیمز مورگان برخی از امکانات.

برای جت جنرال موتورز جو داگلاس این است برای رفتن به یک سوال که آیا پیش نویس کارفرمایی لوکس است او می تواند استطاعت. جت بسیاری از حفره های در فهرستی که داگلاس هنوز هم ممکن است با تمرکز بر پر کردن نیازهای اواخر در پیش نویس به جای دنبال بالقوه پروژه quarterbacks.

جت دو سال از حذف مصرف کارفرمایی شماره 3 به طور کلی تا این سازمان امید است که کارفرمایی نمی تواند یک اولویت بالا برای آنها برای یک زمان طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>