پیش نویس NFL 2020: لیگ بدانند تکنولوژی موفق-گاو صندوق برای تیم

کلمه از مشاوره به NFL مدیران عامل بیش از هفته آینده: بررسی آن گرد و خاکی خطوط ثابت در صفحه اصلی برای شماره گیری تن.

تیم خواهد شد انتظار می رود به ارائه یک انتخاب یکی از روش های دیگر و یا پیش از انقضای ساعت – بدون گریه تکنولوژی شکست – در طول اولین-همیشه به طور کامل مجازی پیش نویس NFL برای ماه آوریل 23-25 منابع تایید به پست. یک فکر اضافه کردن رسمی وقفه به پیش نویس شد اوراق با توجه به NFL Network.

با تیم امکانات بسته تحت coronavirus stay-at-home دستورالعمل و پرسنل ممنوع از جمع آوری با هم در خارج از سایت در طول این پیش نویس به طور کلی مدیران و مربیان پیشاهنگی و دیگران با ورودی متصل خواهد شد از طریق اینترنت از مربوطه خود را اقامت.

یک مدیر قادر خواهد بود به ثبت نام با تماس از تلفن ثابت و یا تلفن همراه با ارسال یک پیام متنی و یا گفتن یک نام بیش کنفرانس تلفنی خط به طور همزمان باز به تمام 32 تیم GMs و سر مربیان یک منبع گفت.

فراموش نکنید که برای ضربه بزنید دکمه قطع در بحث های خصوصی در معرض خطر خود شما!

این افزونگی – ایمیل نیز می تواند یک گزینه — به اندازه کافی جایگزین برای جلوگیری از تقلا در صورت قطع برق. NFL است که بهره گرفتن از کمک همکاران فن آوری خدمات وب سایت آمازون, بوز مایکروسافت و Verizon برای ایجاد یک تجربه صاف.

یک ساعت-تنظیم استثنا ساخته شده می تواند برای تجارت بحث ، لیگ آماده خواهد شد به گسترش پنجره اگر آگاه ساخته شده از فن آوری قطعی اخلال در مذاکرات به عنوان ESPN گزارش شده است.

تیم هنوز هم باید استاندارد 10 دقیقه برای انتخاب در دور اول هفت در دومین پنج سوم-طریق-ششم و چهار در هفتم است.

هر کسی که تا به حال شرکت در یک آنلاین فانتزی پیش نویس درک خطرات ساعت و انقضای گیر شدن با خودکار-انتخاب بازیکن که مناسب نیست بقیه فهرست.

در NFL مورد اگر زمان منقضی می شود قبل از انتخاب ساخته شده است تیم بعدی در پیش نویس می تواند پرش در مقابل احتمالا سرقت یک هدف مورد نظر. آن را نگه می دارد اتفاق می افتد در سرعت سریع آتش تا زمانی که منقضی شده تیم تسلیم یک انتخاب است. 2003 وایکینگها مینه سوتا و 2011 Baltimore Ravens هر دو شروع به پریدن کرد در حالی که درگیر در پایین-به-این-سیم ایران.

NFL اجرا خواهد شد “مسخره” پیش نویس برای اتصال به تمام 32 تیم و آشنایی پرسنل با واقعیت جدید را پیش از پیش نویس یک منبع گفت. بر خلاف mock draft تکثیر در اینترنت – که مدیران NFL مانند تظاهر به آنها نمی بینم – انتظار نیست نام بازیکن به نام در خطر افشای اسرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>