پیش نویس NFL 2020 سناریو است که می توانید ببینید جت انتخاب یک لبه بالا-حمله کننده

جت که مورد نیاز یک edger-حمله کننده پس از حدود پالئوزوئيک عصر. هر سال با هر پیش نویس ما همیشه بحث در مورد لبه حمله کننده بودن یکی از تیم بزرگترین نیاز دارد و هر سال آنها موفق به حل این مشکل است.

بنابراین در اینجا ما دوباره.

فصل گذشته دفاعی هماهنگ کننده گرگ ویلیامز تا به حال برای ایجاد عبور با عجله از طریق طرح. همین دلیل است که ایمنی جمال آدامز به نظر می رسید به خود بیشتر می ترسید عبور-حمله کننده در یک نقطه در این فصل است.

جت دوباره امضا اردن جنکینز که رهبری این تیم با هشت کیسه فصل گذشته اما آنها در حال رفتن به نیاز به بیش از جنکینز.

Jets
A. J. Epenesa و K’Lavon ChaissonAP گتی ایماژ

متاسفانه برای جت این است که یک پیش نویس قوی کلاس برای لبه-rushers. پس از تعقیب و گریز جوان است که انتظار می رود گرفته شده در شماره 2 در این پیش نویس توسط ردسکینز است افت کردن.

که به معنی گرفتن یک در شماره 11 است که احتمالا نمی خواهید به اتفاق می افتد و جت را به آدرس این موقعیت بعد از آن در پیش نویس است.

در اینجا این است که یک سناریو که در آن جت می تواند در نهایت گرفتن یک در دور اول. بیایید می گویند بالای چهار توهین آمیز پردازد همه پیش نویس در 10 صفحه. در حال حاضر این جت می تواند یکی از گسترده گیرنده یا, cornerbacks در شماره 11 اما شاید آنها در عشق با آن دسته از بازیکنان است. آنها می تواند تجارت را به اواخر نوجوانی برای کسی که می خواهد برای رسیدن به بالا و گسترده ای از گیرنده های جری Jeudy یا CeeDee بره ؟ اگر که اتفاق می افتد پس شاید آنها را LSU K’Lavon Chaisson یا آیووا A. J. Epenesa که بعد از دور اول انتخاب کنید.

این سناریو است که دور از ذهن است اما اگر آنها از چوب در 11 را انتخاب کنید باید یک لبه حمله کننده. سپس آنها می توانند در روز 2 لبه-rushers مانند نوتردام را Julian Okwara. اگر آنها صبر کنید تا روز 3 یوتا را Bradlee Anae و بویزی امور خارجه Curtis ویور هستند اهداف بالقوه.

شانس هستند که جت ثابت نیست خود را در لبه حمله کننده مشکل در این پیش نویس می کنیم و دوباره صحبت کردن در مورد آن را به عنوان یک نیاز در سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>