پیش نویس NFL 2020: Kate Moss جذاب TE امکان برای جت

تنگ, پایان یکی از جت های قوی ترین موقعیت ورود به 2020 فصل, اما من هنوز هم می توانید ببینید آنها با استفاده از اواسط یا اواخر دور انتخاب کنید برای حفظ موقعیت رفتن به جلو.

کریس هرندون شد و انتظار می رود که نقش مهمی در جرم خود را سال گذشته تعلیق و سپس دو جراحات محدود او را به یک بازی. او انتظار می رود که سالم وارد 2020 و دوباره خواهد بود تکیه داد به عنوان یکی از سام Darnold به اهداف بالا.

هرندون عدم حضور منجر به ظهور Ryan گریفین بود که یک چاره اندیشی موقت زمانی که او امضا فقط قبل از اردوگاه های آموزشی شد بخش بزرگی از جرم با پنج touchdowns. جت امضا او را برای تمدید قرارداد در ماه نوامبر.

جت نیز Trevon Wesco بود که پیش نویس در سال گذشته و دانیل براون در موقعیت آنها برخی از عمق در حال حاضر.

سوال این است که چگونه امن آنها در آینده در موقعیت. هرندون در حال حاضر باید ثابت کند او می تواند باقی بماند در این زمینه است. گریفین 30 است و نمی شود در اطراف ،

اگر جنرال موتورز جو داگلاس می کند تصمیم به گرفتن یک تنگ, پایان, آن را احتمالا نمی خواهد آمد تا روز 3 و بیشتر خواهد شد و از رشد و نمو و بازیکنی است که می تواند کمک ویژه تیم بلافاصله.

Vanderbilt را Jared Pinkney و فلوریدا آتلانتیک را Harrison برایانت نام به تماشای. جالب ترین داستان ممکن است اگر آنها را LSU را Kate Moss که پسر Hall of Famer Randy Moss.

جت باید پیش نویس های تنگ به پایان می رسد در هر یک از سه سال گذشته — اردن لگت, هرندون و Wesco. هرندون پتانسیل را دارد که تاثیر بازیکن. او می تواند خود را در موقعیت پس از داستین کلر در سال 2008 که تا به حال تأثیر عمده ای بر جرم.

در طول تاریخ این بوده است که موقعیت های روی حیله و تزویر برای جت وقتی که می آید به تهیه پیش نویس. طرفداران زخم از جانی میچل و کایل بردی در 1990s.

داگلاس نمی توان مصرف هر تنگ به پایان می رسد در دور اول این سال, اما شاید در روز 3 او می افزاید: به موقعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>