پیش نویس NFL 2020: این جت روند ممکن است در آینده به پایان

جت استفاده می شود خود را در دور اول انتخاب دفاعی lineman یک سال پیش. هر چند Quinnen ویلیامز گرفته شده شماره 3 به طور کلی نیست که غالب rookie فصل جت باقی می ماند و مورد تشویق خود را بالقوه است.

با ویلیامز پیشرو راه جت باید خیلی عمیق خط دفاعی و بعید به نظر می رسد آنها را با استفاده از یک پیش نویس انتخاب در یک. اما دفاعی هماهنگ کننده گرگ ویلیامز نشان داد در فصل گذشته که او را دوست دارد به چرخش بازیکنان در خط دفاعی تا شاید آنها پیش نویس یکی اواخر برای برخی از عمق.

در حال حاضر آنها ویلیامز, Steve McLendon هنری اندرسون Folorunso Fatukasi کایل فیلیپس و ناتان چوپان در خط. که قوی شش بسته از D-linemen که همه لحظات خوب بیش از دو فصل گذشته.

این امر می تواند غیر معمول اگر جت آیا هر بازیکن در این موقعیت. از سال 2011 شده است وجود دارد تنها یک سال آنها نیست پیش نویس دفاعی lineman — 2016.

برای خیلی از دهه گذشته شده است و موقعیت آنها متمرکز شده اند در این پیش نویس به ضرر موقعیت های دیگر. آنها با استفاده میدارد دور اول در محمد Wilkerson (2011), Quinton Coples (2012), Sheldon ریچاردسون (2013) لئونارد ویلیامز (2015) و سپس Quinnen ویلیامز سال گذشته است.

شگفت آور, تنها Quinnen ویلیامز همچنان در این تیم از این گروه. مقدار خواهد شد انتظار می رود از ویلیامز در سال 2. گرگ ویلیامز بارها و بارها مورد ستایش او را به عنوان یک تازه کار در سال گذشته برای توانایی های خود را به بازی موقعیت های مختلف در امتداد خط اما او یک بازیکن تاثیر.

اگر Quinnen ویلیامز توسعه نیست بیشتر در سال 2020 و سپس جت می تواند به دنبال در این موقعیت بیشتر از نزدیک در 2021. برای این سال هر چند من فکر می کنم جت ایستاده پت با آنچه آنها را در فهرست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im