پیش نویس NFL 2020: زمانی که جت می تواند یک اجرا در یک cornerback

جت نیاز در جرم — یعنی خط حمله و گسترده گیرنده — بدست بیشترین توجه خود را در صدر به پیش نویس اما cornerback است فقط به عنوان بزرگ سوراخ.

جت برش هر دو هفته 1 شروع, cornerbacks ماه گذشته زمانی که آنها خداحافظی به Trumaine جانسون و داریل رابرتز. آنها امضا Pierre Desir آورده و نیکل گوشه برایان پول و مدتی 2019 استارت آرتور Maulet اما این موقعیت هنوز هم نیاز به مقدار زیادی از کمک.

این موقعیت شده است یک مشکل برای بسیاری از دهه گذشته است. روز Darrelle Revis و آنتونیو Cromartie یک مدت طولانی و طولانی پیش. آنها تلاش کرده اند برای حل آن در پیش نویس با دی Milliner و دکستر McDougle. آنها سعی کرده اند در سازمان دادن جانسون یک هیولا قرارداد دو سال پیش. هیچ چیز کار می کرد.

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

در این سال cornerback کلاس احساس می کند مانند جف Okudah و هر کس دیگری است. Okudah ایالتی اوهایو ستاره است و پیش بینی می شود در سه. اگر او به نحوی کاهش یافت و به 11, جت باید با آگاهی کامل در او.

پس از Okudah, C. J. Henderson فلوریدا دارای بیشترین draftniks به عنوان بالا cornerback در پیش نویس است. گرفتن او در 11 کمی احساس غنی, اگر چه, و جت احتمالا انتخاب کردن برای یکی از تکل و یا بالا گیرنده گسترده بیش از او.

اگر جنرال موتورز جو داگلاس معاملات بازگشت و سپس شما ممکن است ببینید هندرسون به عنوان یک گزینه.

برخی از گزینه های است که می تواند وجود داشته باشد در روز 2 پیش نویس در حال یوتا Jaylon Johnson, آلاباما Trevon Diggs و TCU جف Gladney.

جت نیاز به بیرون آمدن از این پیش نویس با cornerback. دفاعی هماهنگ کننده گرگ ویلیامز انجام بهترین خود را به پنهان کردن خود را کمبود در موقعیت سال گذشته با طرح وجود دارد اما بدون شک دفاع نیاز به بهبود در این موقعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>