پیش نویس NFL 2020: آیا جت تصمیم به انتخاب یک فوتبالیست یا انجام?

جت نیاز به کمک در مورد تیم های ویژه. تنها سوال این است که آیا آنها آن را در پیش نویس و یا بلافاصله پس از آن.

تنیس و توپ در حال مواضع نیاز پس از یک لرزان 2019 فصل است. چقدر مهم است برای جت برای پیدا کردن رفع در آن موقعیت? تنها مربیان که با حضور ارشد کاسه شد و تیم های ویژه هماهنگ کننده Brant بویر و دستیار او جف Hammerschmidt.

به کیکر موقعیت شد ظروف سرباز یا مسافر از شروع فصل گذشته برای جت. آنها تصمیم به بازگرداندن Jason مایرز پس از یک حرفه ای کاسه فصل و به جای او با چندلر Catanzaro. که به طول انجامید حدود دو هفته به اردوگاه های آموزشی که Catanzaro تصمیم به بازنشسته بعد از عمده مبارزات. تیلور Bertolet جایگزین او اما آن را خارج از اردوگاه های آموزشی. آنها را برداشت Kaare Vedvik که از دست رفته یک زمینه هدف و نقطه اضافی در یک نقطه از دست دادن در 1 هفته.

سام Ficken جایگزین Vedvik و تا به حال برخی از لحظات خوب مهمترین بازی برنده بیش از دلفین ها. اما Ficken ناسازگار بود گم شده سه امتیاز اضافی و هفت میدان اهداف است. Ficken باقی مانده در فهرست اما جت های لحظه ای تردید نمی به جای او. آنها امضا سابق کابوی کیکر برت ماهر در آتی معامله پس از این فصل به رقابت برای این کار است.

این draftable kickers هستند گرجستان رودریگو Blankenship و گرجستان جنوبی را تایلر باس. من می شود جای تعجب نیست اگر جت با استفاده از یک پیش نویس انتخاب کیکر اما من انتظار دارم آنها را به ثبت نام در یکی از undrafted آنهایی که درست پس از پیش نویس است.

در انجام این جت به نظر می رسد آماده برای حرکت از Lachlan ادواردز پس از چهار به بالا-و-پایین فصول. او همچنان یک عامل آزاد است. جت باید ایان Berryman در فهرست خود را به عنوان تنها توپ زن در حال حاضر.

برادن مان از Texas A&M بالا توپ زن در این پیش نویس است. دوباره آن خواهد بود اگر جت با استفاده از یک پیش نویس انتخاب یک توپ زن. آنها احتمالا امضا خواهد کرد کسی که می رود undrafted.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>