پیش نویس NFL 2021: اوایل نگاهی به چشم انداز بالا

یک زود نگاه در بالای 2021 پیش نویس هیئت مدیره:

QB ترور لارنس, Clemson: شور اول فصل با پایان دادن به یک قهرمانی ملی مجموعه ای غیرممکن به بالا دوم میاره. بهترین QB چشم انداز پس از اندرو شانس در سال 2012 ؟

QB جاستین زمینه های ایالتی اوهایو: انتقال از گرجستان رد شد بلافاصله واجد شرایط و بزرگ ده بر آتش 41-به-3 touchdown-به-رهگیری نسبت.

WR Jaylen Waddle, Alabama: 2018 SEC دانشجوی سال اول از سال 2019 SEC ویژه تیم بازیکن سال از در نهایت می شود شانس خود را به یک ردیف 1 گیرنده.

WR Jamar تعقیب, LSU: Biletnikoff برنده جایزه شکست SEC پرونده با 20 touchdown جلب و 1,780 دریافت متری.

RB تراویس اتین Clemson: سریع ترین بازیکن در کلمسون در حال حاضر دارای 518 حمل برای 4,038 متری بنابراین وجود خواهد داشت بحث از سایش و پارگی در سال آینده.

LT Penei Sewell, اورگان: بالا-درجه بندی offensive lineman در فوتبال حرفه ای تمرکز’ شش فصل از فوتبال کالج ارزیابی. یک گونی مجاز در آخرین 1,376 جرقه بزند.

د میکا پارسونز, Penn State: آماده به منفجر کردن یک 109-مقابله با فصل است که شامل 14 برای از دست دادن و پنج کیسه به علاوه چهار مجبور گیر میکنه و پنج پاس دفاع کرد.

ده گرگ روسو میامی: آنچه می تواند او را برای یک encore پس از 19.5 پردازد برای از دست دادن, از جمله 15 کیسه به عنوان یک اشتباه اول?

CB پاتریک Surtain جونیور, Alabama: بالا cornerback در سال 2018 استخدام کلاس و پسر سه Pro کاسه می کردند تا برای صدور صورت حساب خود را تا کنون.

CB شان وید ایالتی اوهایو: بازی های برگزار شده در حافظه در فصل گذشته و حرکت به محیط خود را نشان می دهد تطبیق پذیری پس از نزدیک به ورود 2020 پیش نویس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de