پیش نویس NFL انجام می شود می تواند بیش از این گوشی در میان coronavirus نگرانی

مقامات لیگ در حال تقلا برای نجات 2020 پیش نویس NFL در برخی از فرم در میان عمده coronavirus مهار تلاش آورده است که بسیاری از ورزش به توقف در روز پنج شنبه.

Broncos گفت: “NFL دسترسی به کل” است که در حالی که هیچ تغییری برای این برنامه ساخته شده اند و در عین حال NFL شده است کاوش “برنامه های احتمالی” برای روز است که می تواند در نتیجه یک پیش نویس انجام شده از طریق کنفرانس تلفنی در این سال است.

این رویداد سه روزه به جای برنامه ریزی شده در مارس 23-25 وعده داده شده به یک glitzy, همه از لاس وگاس امر با جمعیت عظیم در حضور. سال گذشته پیش نویس در نشویل دنیاست. درو شکستن رکورد 600,000 مردم به مراتب بیش از آستانه برقرار بسیاری از شهرداری ها به حد زیادی کرده است.

“بله این پیش نویس این است که میله میله به در, اما در چه شکل واقعی است که قطعا یک سوال” Rapoport گفت. “وجود خواهد داشت طرفداران وجود دارد ؟ آن را در یک زمان بازگشت به ورزش لحظه برای NFL اگر این قوم بیش از این ویروس در آن زمان ؟ و یا وجود خواهد داشت هیچ طرفداران آن خواهد شد در مکان های مختلف به طور بالقوه آن را انجام شده توسط کنفرانس تماس بگیرید ؟ همه اینها گزینه است.”

هر چند پیش نویس تکامل یافته به تئاتر مجلل در طول سال هیچ عقل عملی را در فرد به خاطر تیم معاملات و تصمیم گیری ها انجام می شود از طریق تلفن. آن است که عمده تلویزیونی رویداد برای ESPN و NFL Network, اما, و هر گونه تغییرات مسلما باعث از دست دادن قابل توجهی از درآمد برای لیگ.

NFL commissioner Roger Goodell.
NFL کمیسر راجر GoodellCorbis/آیکون Sportswire از طریق گتی

“لیگ دفتر بازیکنان ارتباط و شهر و دولت در حال کار با هم” لاس وگاس اظهارات صاحب Mark Davis گفت اخبار صبح دالاس روز چهارشنبه. “آنها در حال ساخت یک اندازه گیری, تصمیم گیری است. سلامت و ایمنی را همیشه شماره 1 است.”

وضعیت باقی مانده است بسیار فرار و تغییرات اجتناب ناپذیر به نظر می رسد در این نقطه است. چهارشنبه شب NBA به حالت تعلیق در آن فصل پس از یوتا جاز بازیکن رودی Gobert آزمایش مثبت برای این ویروس باعث تقریبا در هر سازمان به سرعت به دنبال کت و شلوار با تعلیق و یا لغو وقایع آشکار است.

در روز پنج شنبه NFL اعلام کرد که لغو آن در اجلاس سالانه میله میله را در یک زن و شوهر از هفته در فلوریدا.

“همانطور که در حال حاضر پیش نویس است و هنوز برنامه ریزی برای رفتن بر روی آن را هنوز هم به لاس وگاس. شده است وجود دارد بدون هیچ تغییری از هر نوع که در حال حاضر برنامه ریزی شده” Rapoport گفت. “هنوز مدت زمان طولانی دور اما آن چیزی NFL است که در تلاش برای دریافت یک دسته در و بفهمند که کدام جهت بروید. “

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>