NFL free agency 2020: پنج بازیکن غول می تواند هدف

NFL free agency 2020: پنج بازیکن غول هدف می تواند:

Cory Littleton, LB

شما می خواهید به مقابله با رهبری و تطبیق پذیری? در اینجا این است که پسر خود را. لیتلتون رفت undrafted و در عین حال هرگز از دست رفته یک بازی در چهار سال با قوچ و انباشته 259 تعداد تکل در 32 شروع می شود در دو سال گذشته. او نزدیک به 95 درصد از جرقه بزند پس 2018 و شش حرفه interceptions و 8.5 کیسه. او یک حرفه ای کاسه ساز در سال 2018 است. او خواهد بود یک لحظه استارت وصل در کنار رایان کانلی از بازگشت از عمل جراحی زانو و غول خواهد بود همه را در داخل linebacker برای سال آمده است. لیتلتون است فقط 26 سال سن دارد.

Cory Littleton
Cory لیتلتونAP

لوگان رایان CB

مربی جو قاضی رئیس سابق بیل Belichick دارای یک میل برای راتگرز بازیکنان. شاید قضاوت می کند بیش از حد. رایان ثابت مجری و برنده در 15 postseason بازی و بازی هرگز در کمتر از 14 بازی در هر یک از هفت فصل است. قاضی او را دیدم از نزدیک هر روز به مدت چهار سال با میهن پرستان. رایان تکمیل سه سال 30 میلیون دلار قرارداد با تیتان و بلافاصله حرکت به عنوان رهبر جوان cornerback سپاه. او در 17 حرفه ای interceptions و در 29 ساله دارای مقدار زیادی باقی مانده در مخزن. نیوجرسی بومی به احتمال زیاد خواهد شد مقرون به صرفه تر از بایرون جونز و جیمز Bradberry و می تواند مرد حافظه در حالی که DeAndre بیکر و سام Beal, اقامت در خارج.

کایل ون Noy, LB

در هفته 6 فصل گذشته ون Noy تا به حال یک گونی دانیل جونز و همچنین بهبود یک اشتباه توسط Jon Hilliman که او 20 متری برای زمین نشستن کامل هواپیما در یک پرستان پیروزی. قاضی شد و در انگلستان و حاشیه آن روز و بدون شک او می داند که چه نوع علاوه بر ون Noy می تواند به یک دفاع. او می تواند بازی دفاعی پایان و linebacker و آن را خلاق و هماهنگ کننده به استفاده از تمام مهارت های او دارای. این جای تعجب ون Noy یک 2014-دور دوم انتخاب از شیرها نمی شکوفه به عنوان یک بازیکن تا پس از او معامله به میهن پرستان. او 29 و را قضاوت یک چهره آشنا در اتاق قفل و زمینه.

کانر McGovern, C

حفاظت از داخل خط حمله هرگز مهم تر بوده است در NFL. غول امیدوار بودند پاسخ در مرکز با جان Halapio اما او نه بزرگ 2019 فصل بازگشت از جدی عمل جراحی مچ پا. McGovern آغاز شده 16 بازی فصل گذشته برای Broncos و مدرج شده توسط طرفدار فوتبال تمرکز به عنوان 11th-بهترین مرکز در لیگ. Halapio شد 33. این Broncos در زمان McGovern در دور پنجم در سال 2016 و به او منتقل شده به مرکز در سال 2018 است. این می تواند یک غیر تیتر امضای است که باعث بهبود خط.

Devin McCourty S

قاضی اصرار دارد او نمی خواهد فشار به ثبت نام در یک جانباز برای خدمت به عنوان یک مربی به بازیکنان جوان است. او می داند McCourty به خوبی از وقت خود را با هم در انگلستان و همچنین می داند که شما باید مراقب باشید سرمایه گذاری های زیادی را در کسی که با 10 سال در لیگ که نوبت 33 در ماه اوت است. McCourty یک پسر زرنگ و دانا, اگر چه, و تا به حال پنج interceptions در سال 2019 ترین در هر فصل برای او در هفت سال است. او می تواند جای آنتوان Bethea که در حال حاضر در فهرست اما نوبت 36 در ماه جولای و نبود یک بازیکن تاثیر را در این زمینه در طول این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>