NFL free agency 2020: پنج بازیکن این جت می تواند هدف

NFL free agency 2020: پنج بازیکن این جت می تواند هدف:

دانته فاولر د/LCC

فاولر است که آینده خود برای اولین بار دو رقمی گونی فصل اهمیت حیاتی 11.5 برای قوچ در سال 2019. جت باید flirted با فاولر قبل از. آیا آنها در زمین او در این زمان ؟

گراهام گلاسکو G

براندون Scherff و جو Thuney در حال دو نفر از نگهبانان در بازار اما Scherff انتظار می رود که در واشنگتن و Thuney ممکن است از جت محدوده قیمت. گلاسکو می تواند پر کردن یک نیاز و نه شکستن بانک.

Breshad Perriman WR

Perriman قوی نجومی برای Buccaneers در سال گذشته با 36 جلب برای 645 متری و شش touchdowns. جت exec چاد الکساندر می داند Perriman از وقت خود را با هم با کلاغ. اگر رابی اندرسون پیاده Perriman است یک جایگزین بالقوه.

Jason پیترز OT

در 38 سال سن پیترز تنها می تواند در کوتاه مدت ثابت در سمت چپ مقابله با اما جو داگلاس می داند که او را از فیلادلفیا. جت GM می تواند پیش نویس خود را تعویض و اجازه rookie کار در حق مقابله با این سال قبل از تعویض پیترز در سال 2021.

Trae Waynes CB

Waynes می تواند مقرون به صرفه. 2015 اولین انتخاب دور هم زندگی نمی کنند تا انتظارات با وایکینگ ها خواهد شد و یک گزینه مقرون به صرفه تر از بالا, cornerbacks که خواهد پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>