NFL free agency 2020: جو Flacco, 4 نفر دیگر جت ممکن است دنبال

جت هنوز هم مقدار زیادی از فهرست سوراخ را پر کنید به عنوان هفته دوم رایگان آژانس می شود.

مدیر کل جو داگلاس نشان داده است او یک معامله خریدار وجود دارد و باید توافقات به حال در حال حاضر که موج اول رایگان آژانس است. وجود خواهد داشت و بازیکنان که رود بزرگ paydays آماده به حل و فصل برای کوتاه مدت معاملات برای پول کمتر است.

که در اینجا پنج بازیکن هنوز در بازار است که می تواند حس برای جت:

Breshad Perriman WR

داگلاس بود با کلاغ زمانی که آنها پیش نویس Perriman در دور اول در سال 2015 وجود دارد برخی از آشنایی وجود دارد. Perriman توسعه نیست در بالتیمور راه کلاغ امیدوار بود اما او تا به حال یک مناسب و معقول 2019 فصل برای Buccaneers. 26 ساله تا به حال 36 جلب برای 645 متری و شش touchdowns. او تا به حال سه 100-حیاط دریافت اجرای برنامه در خلیج تمپا نهایی سه بازی.

جت هنوز هم می تواند به عقب رابی اندرسون که همچنان یک عامل آزاد اما Perriman ممکن است یک گزینه خوب اگر آنها نمی تواند.

Breshad Perriman, Joe Flacco and Logan Ryan
Breshad Perriman جو Flacco و لوگان Ryanگتی ایماژ (2); AP

لوگان رایان CB

جت بودند هرگز وارد شدن به پول cornerback بازار, به طوری که آنها را تماشا بایرون جونز رفتن به دلفین و جیمز Bradberry پیوستن به غول. موقعیت باقی می ماند یک نیاز بزرگ برای آنها است. گرگ ویلیامز در بر داشت راه را برای طرح در اطراف کمبودهای خود را در سال گذشته است. جت باید به او برخی از بازیکنان بهتر این سال است.

رایان بهترین cornerback در سمت چپ بازار است. یک NFL شبکه گزارش گفت که او مایل به بازی در یک سال معامله شده است اما به دنبال 10 میلیون دلار. من مطمئن هستم که اگر داگلاس خواهد شد که بالا اما قیمت می تواند پایین آمده به زودی به عنوان روز بکشید.

رایان 29, حال چهار interceptions در فصل به طور منظم برای تیتان در سال گذشته و افزود: یکی از به یاد ماندنی در postseason در چه بود تام بردی گذشته تصویب به عنوان یک وطن پرست است. راتگرز محصول شده است بخشی از برنده جایزه برنامه های جدید در انگلستان و ایالت تنسی و می تواند کمک به جت های اتاق قفل است.

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

جیمی اسمیت CB

قدیمی کلاغ سیاه باقی می ماند در بازار و قیمت می تواند به پایین. 31 ساله می تواند با ارائه یک حضور جانباز برای جت چیزی است که آنها نیاز به در ثانویه است. اسمیت تا به حال کردن زمینه مسائل در بالتیمور اما داگلاس و مرد دست راست او چاد الکساندر دیرین سامسونگ دیده بانی هر دو می دانیم اسمیت هست. جت بحث پیش نویس اسمیت در سال 2011 اما رفت و با محمد Wilkerson به جای. شاید در حال حاضر او را تبدیل به یک جت.

جو Flacco QB

شما ممکن است سنجش یک موضوع با سابق کلاغ. داگلاس بود دیده بانی تحت فشار قرار دادند که برای بالتیمور به پیش نویس Flacco در سال 2008. جت نیاز به یک جانباز پشتیبان برای سام Darnold و Flacco باعث می شود بسیاری از حس. یک چیزی است که پاک می شود تا قبل از Flacco می رود در هر نقطه است سلامت خود را. 35 ساله دچار گردن آسیب در سال گذشته منتشر شد با یک شکست خورد فیزیکی طراحی توسط مهندسان هفته گذشته است. اگر Flacco سالم است, او ممکن است کامل پشتیبان گیری برای Darnold که از دست رفته است شش بازی در دو سال اول.

کامرون بیدار LCC

ما با بسیاری از بازیکنان با قابلیت اتصال به داگلاس اما در اینجا یک با یک اتصال به مربی آدم Gase. ویک بازی سه فصل برای Gase با دلفین ها. 38 سال تنها بازی نه بازی با تایتان ها در سال گذشته به عنوان او مبارزه صدمات. او 2.5 کیسه. او 10.5 کیسه در سال 2017 است که از مدتها پیش و از او می تواند ارائه رهبری در اتاق قفل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im