NFL free agency 2020: جو قاضی غول چشم انداز خواهد شد بر روی صفحه نمایش

به زودی به اندازه کافی ما را همه ببینید چه جو قاضی بازیکن به نظر می رسد.

NFL خوشبختانه باز است برای کسب و کار دوشنبه با شروع رایگان-آژانس مذاکره دوره است. از اول سال سر مربی غول نیست تماس همه عکس در اینجا. او نه خوب بکار بردن قدرت سابق خود, رئیس, لایحه Belichick برگزار شد با میهن پرستان.

قاضی است که 38 سال سن دارد و او قبل از هرگز شده است یک سر مربی در هر سطح معنی او هرگز از چشم انداز خود را به عمل به عنوان به آرایش فهرستی او قرار می دهد در این زمینه است.

سر مربی جوان یا پیر نمی شود حرف آخر با غول نه در رایگان آژانس و نه در پیش نویس NFL. سلسله مراتب است که به خوبی تاسیس شده است و مدیر کل آن جورج جوان یا موبایل Accorsi یا جری ریس یا دیو Gettleman می شود تصمیم گیری رای چه کسانی امضا کرده و کسانی را که انتخاب شده است.

Gettleman در حوزه عمومی ها می توانند ناهنجار و سلطه گر است و چیزی جز یک گردن کلفت پشت صحنه. او معتقد است در همکاری و قضاوت را به یاد Gettleman کار خواهد کرد برای پیدا کردن بازیکنان که متناسب با مربیگری طرح. در حال حاضر اگر سر مربی کم اهمیت جلوه نیاز به قوی در سراسر تهاجمی و دفاعی خطوط و ترجیح ظرافت مبتنی بر مهارت گرا فهرستی وجود دارد در حال رفتن به برخی از بحث های عمیق به عنوان Gettleman به طور کلی معتقد است که مردان بزرگ پیروزی در بازی. این گفتگوها در حال حاضر از بین رفته و شما می توانید مطمئن شوید که Gettleman و قاضی در همان صفحه به عنوان آنها سوار بر این مهم player-خرید چرخه.

“من فکر می کنم بزرگترین چیزی که شما به دنبال در زمینه هوشمند بازیکنان که می تواند به اجرای ماموریت می توانید situationally آگاه” قاضی گفت. “بچه های سخت جسمی و ذهنی دشوار است. می توانید آنها را انجام آنچه درست است برای این تیم هنگامی که آن را همیشه آنچه را برای آنها و آنها می توانند بازی را از طریق برخی از ناراحتی ؟ شما می خواهید بچه ها که بازی اساسا صدا. جنبه های وجود دارد شما در حال رفتن به ارزیابی.

“وجود دارد چیزهایی که شما می توانید مربی و آموزش و چیزهایی وجود دارند که شما نمی توانید مربی و آموزش. من قصد ندارم به مربی کسی به بلندتر یا واقعا سریعتر است. در حال حاضر من می توانم مربی آنها را به بازی سریع تر با دانستن تکلیف خود را بهتر و پیش بینی آنچه ممکن است در راه خود را. اما وجود دارد در حال رفتن به برخی از صفات هستند که از عوامل مهم است که ما باید برای شناسایی این بازیکنان که آیا آن را یک عامل رایگان پیوستن به برنامه های ما و یا یک بازیکن ما ممکن است نگاه کنید به پیش نویس و یا ثبت نام به عنوان یک عامل آزاد است. صرف نظر از گذشته ما را به می دانم که skillset-عاقل آنچه که ما در حال گرفتن.”

این است برای رفتن به یک جذاب مورد مطالعه است. قاضی رزومه تقریبا به طور انحصاری با تیم های ویژه تکالیف. او یک سال (در سال 2019) پر کردن یک نقش دوگانه را به عنوان گسترده ای از گیرنده های مربی در انگلستان واجد شرایط نیست او را به عنوان یک متخصص در آن موقعیت است. بنابراین وجود دارد هیچ اطلاعات در مورد بازیکنان که بهترین مناسب در یک جو قاضی جرم یا جو قاضی دفاع چرا که او هرگز هماهنگ یا از آن طرف توپ.

چند سال گذشته غول امضا چند بازیکن در دفاع که به خوبی کار می کرد در آریزونا با سابق غول دفاعی هماهنگ کننده جیمز Bettcher. غول امضا تنگ پایان Rhett Giles و حق مقابله با مایک Remmers بچه ها که بازی برای پت Shurmur زمانی که او فرار جرم با وایکینگ ها.

قاضی مانند بسیاری از هر مربی سعی خواهد کرد برای پیدا کردن یک چند از مورد علاقه های شما خود را از میهن پرستان روز برای کمک به ایجاد یک راه برای انجام کارها با غول. وجود دارد یک دسته از امکانات را انتخاب کنید: Linebackers Kyle ون Noy و جیمی کالینز و گارد جو Thuney (اگر چه این یک موقعیت نیاز) بزرگتر هستند-نام بچه ها, مگر اینکه شما می خواهید برای دریافت همه دیوانه و ذکر تام بردی اینجا.

وجود دارد جالب دیگر میهن پرستان گزینه برای قضاوت و غول را در نظر بگیرید. Nate Ebner ذکر شده است به عنوان یک ایمنی اما بسیاری از کار خود را در تیم های ویژه که در آن شما — شما آن را حدس زده — قاضی زد نشان می دهد. Linebacker/بیمارستان Elandon رابرتز نیز تیم های ویژه ، مرکز تد Karras در پا برای مجروح دیوید اندروز و بازی 1,041 جرقه بزند. به علاوه او باید برخی از نظر سادگی برای بزرگ-برادرزاده الکس Karras که به عنوان Mongo ها پس از پانچ یک اسب در “Blazing Saddles” بود و علاوه بر این اخیر به Pro Football Hall of Fame.

به زودی به اندازه کافی به برخی از این سوالات پاسخ داده و ما در نهایت می توانید ببینید که چه جو قاضی می خواهد بر اساس بازیکنان غول ثبت نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>