NFL free agency 2020: تام بردی همه چیز را کنترل

اگر شما فکر می کنم تام بردی کنترل NFL برای دو دهه گذشته شما چیزی ندیدم هنوز.

هرگز وجود دارد بیشتر با مشخصات بالا رایگان عامل از شش بار قهرمان سوپر باول که آمار باز بازار برای اولین بار در زندگی حرفه ای او زمانی که قانونی دستکاری دوره برای مذاکرات باز می شود در ظهر جمعه.

شاید بردی, 43, موافق به بازگشت به میهن پرستان. شاید او افزایش یک مدعی مانند کابوی ها و یا 49ers. شاید او به ارمغان می آورد خود را به ستاره به یک ستاره سر چشمه مانند لس آنجلس و لاس وگاس و یا میامی.

شاید او موافقت خود را با شرایط یک دقیقه به پنجره. شاید او را صبر کنید بعد … یا دو یا سه. چهارشنبه برای اولین بار رایگان نمایندگی های رسمی می توانند با تیم جدید.

گزارش های متعدد می گویند بردی است که عامل به عنوان اگر او در حال تغییر است تیم است.

بردی می توانید نگه دارید و بقیه NFL گروگان چرا که هر تیمی که احساس می کند آن را به یک فرصت برای اضافه کردن بزرگترین همه زمان نمی توانید به یک حقوق و دستمزد-کلاه یا عمق-نمودار اتصال اول امضای فیلیپ رودخانه های عروسکی بریج یا Jameis وینستون.

Tom Brady
تام بردیگتی ایماژ

مگر اینکه بردی از دوستان نزدیک و ارائه می دهد به شما حسن نیت ارائه میدهد از سر تا به عنوان می تواند اتفاق افتاده برای تیتان مربی مایک Vrabel قبل از آنها نقل مکان کرد و جلوتر یکشنبه در یک گزارش چهار سال $118 میلیون فرمت برای رایان Tannehill.

حتی بدون Tannehill وجود دارد بی سابقه است عمق کارفرمایی بازار اما بردی است دومینو باعث بقیه NFL برای مکث. و اگر شما نمی فکر می کنم بردی لذت بردن از هر ثانیه از توجه و سپس شما را نمی بینم فوق العاده خود را در کاسه تجاری و مرموز توییتر تیزر است که قبل از آن.

بردی سوپر باول, کینه جویی, Eli Manning بازنشسته در اوایل این offseason به جای تست رایگان آژانس برای اولین بار پس از 16 فصل با غول. اما بردی که نا محدود تعجب می کنم.

برخی از NFL پرسنل مسخره در این پیشنهاد بردی هرگز ترک میهن پرستان. دیگران نقطه به بردی نه چندان پنهان نارضایتی در دریافت سپاه مونتاژ فصل گذشته پس از غارت Gronkowski بازنشستگی.

بردی می خواهد به استقبال. سال از گرفتن پول کمتر از دیگر بالا quarterbacks به کمک پرستان ساخت یک برنده خواهد شد که برای یک نفس. بنابراین شنیدن در مورد مربی لایحه Belichick آماده شد برای رفتن با quarterbacks جیمی Garoppolo یا Jacoby Brissett اگر بردی بازنشسته سال پیش.

شکستن یک سلسله خطر ابتلا به بردی میراث به خصوص اگر Belichick نگه می برد. از سوی دیگر گرفتن یک قهرمانی با دوم تیم چیزی است که حتی مایکل جردن یا جو مونتانا انجام شده است.

سکوت در مورد مذاکرات بین بردی و میهن پرستان می تواند مقدمه ای برای فراق راه. او به شدت دست و پا — کار آسان با هالیوود به نظر می رسد — هنگامی که نشسته کنار پرستان گیرنده جولیان ادلمن در یک بازی بسکتبال به عنوان Edelman گفت: دوربین های خود کارفرمایی است که “به آینده.”

و یا آن را فقط می تواند با سازمان سیا مانند کد سکوت برای انجام کسب و کار در انگلستان است. شاید تنها بردی عامل همین یی Belichick و میهن پرستان صاحب رابرت کرافت — مردی که علاقه بردی و دسته چک می تواند ارائه مسئله تمام این بحث — پاسخ می دانم.

حتی این تیم در بردی قرعه کشی پرداخت نزدیک به توجه.

تصور جت, صورت حساب ها و دلفین ها — که به تماشای پرستان برنده 16 از آخرین 17 شرق آسیا عناوین — در نهایت احساس وجود دارد که یک مسیر به یک حذفی در خانه بازی. رو بریج-led پرستان دو بار در هر سال نیست تا کاملا تهدید آمیز بدون توجه هاله ای از Belichickian نابغه است.

و یا اشراف و کلاغ بازدم چرا که کنفدراسیون فوتبال آسیا پلی آف را اجرا کنید از طریق Foxborough.

و یا در سمت تلنگر, NFC قدرت که راه برای سوپر باول سخت تر می شود اگر بردی بادها تا کنفرانس.

هر چه اتفاق می افتد هر زمان که آن اتفاق می افتد هر جا که آن اتفاق می افتد کل چشم انداز NFL در سال 2020 انتظار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>